Cięgna skrzyni biegów dla pojazdów ciężarowych w Diesel Technic

20 listopada 2014, 12:58

Firma Diesel Technic oferuje szeroką gamę cięgien zmiany biegów do pojazdów ciężarowych.

Cięgna są odpowiedzialne za przenoszenie siły od dźwigni zmiany biegów do skrzyni biegów. Kiedy bieg jest wybierany przez kierowcę, cięgno przekazuje mechaniczny impuls do skrzyni. W niektórych pojazdach ciężarowych, siły przekazywane są na odległość nawet ponad 4 metrów.

W ofercie Diesel Technic znajduje się 30 różnych typów cięgien do różnych modeli pojazdów ciężarowych. Wszystkie cięgna są dostępne w dwóch wersjach. Dla każdej wersji istnieje kilka wariantów, różniących się od siebie długością i umiejscowieniem elementów końcowych.

Cięgna zmiany biegów DT składają się z licznych, precyzyjnie skoordynowanych elementów. Dzięki utrzymaniu optymalnych tolerancji wymiarów dla każdego komponentu, zapewniają wydajną i bezproblemową pracę. Aby zapewnić odpowiednie działanie cięgna zmiany biegów, długość cięgna musi być zgodna ze specyfikacjami producenta pojazdu – by uniknąć rozdarcia, złamania lub odchylenia.

Aby ułatwić instalację, końce cięgien i osłony oznaczono innymi kolorami. Instrukcję montażu, gwarantującą poprawne zamocowanie podzespołów, dołączono do każdego produktu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!