Nowe strony internetowe DAF Polska

20 listopada 2014, 15:53

Strony internetowe firmy DAF są dostępne w nowym designie. Zmiany są częścią ogólnoeuropejskiego projektu modyfikacji stron pod kątem nowych funkcjonalności, ze szczególnym naciskiem na mobilność.

Zastosowana na www.daftrucks.pl technologia responsive web design sprawia, że strona automatycznie dopasowuje się do rozmiarów urządzenia, którego używają odwiedzający. Nowa strona internetowa charakteryzuje się przejrzystym układem strony głównej, zgodnym z najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym. Menu zostało uproszczone i podzielone na sekcje związane z głównymi obszarami działalności firmy. Proste czcionki, duże zdjęcia, boksowy rozkład elementów na stronach kategorii głównych służą łatwiejszej nawigacji i przejrzystej prezentacji zamieszczonych informacji.

Rozbudowana została informacja o poszczególnych dealerach. Dodane zostały nowe elementy jak np. praca, historia marki DAF przedstawiona na fotografiach, elementy ułatwiające udostępnianie treści w mediach społecznościowych.

Nowe strony wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, gdzie w łatwy sposób znaleźć można wymagane informacje dotyczące nie tylko pojazdów DAF, ale również oferowanych usług, jak np. PACCAR Financial, PACCAR Parts i kontrakty serwisowe DAF MultiSupport.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!