Śmieciarka Renault Trucks na targach Pollutec

, 24 listopada 2014, 9:38

W pierwszym tygodniu grudnia, na terenie Lyon-Eurexpo odbędzie się wystawa Pollutec, poświęcona urządzeniom, technologiom i usługom przyjaznym dla środowiska. Renault Trucks w ramach swojej ekspozycji poświęconej transportowi dystrybucyjnemu i miejskiemu, po raz pierwszy zaprezentuje śmieciarkę na podwoziu D z kabiną 2 m oraz model D z kabiną 2,1 m fabrycznie przygotowany do zabudowy zamiatarką.

Podczas wystawy Pollutec stoisko Renault Trucks (hala nr 3, stoisko B 140) otrzyma wystrój przypominający scenerię typową dla centrum miasta, która nada właściwy kontekst prezentowanym dwóm modelom z nowej gamy pojazdów. Pierwszy z nich: model D z kabiną 2 m zabudowany śmieciarką, jest przystosowany do zadania, jakim jest wywóz odpadów z obszarów zurbanizowanych. Dzięki zwartej budowie i kabinie posadowionej nad silnikiem, pojazd charakteryzuje się doskonałą zwrotnością.

Niedawno Renault Trucks poszerzyło swoją ofertę rozwiązań dla branży wywozu odpadów i obecnie obejmuje ona pojazdy o masie całkowitej od 3,5 t do 26 t z kabinami D 2 m, D 2,1 m, pojazdy D Wide oraz D Access z kabiną Low Entry. Renault Trucks zaprezentuje również pojazd D z kabiną 2,1 m fabrycznie przygotowany do zabudowy zamiatarką uliczną, dostępny w wersjach o DMC 12 t i 16 t. Z myślą o klientach chcących do minimum zmniejszyć swój ślad węglowy, model tej jest dostępny także z silnikiem przystosowanym do zasilania biodieslem.

Goście odwiedzający stoisko Renault Trucks będą mogli uzyskać informacje na temat oferowanych przez firmę pojazdów wykorzystujących alternatywne źródła energii.

Targi Pollutec odbędą się w dniach 2-5 grudnia 2014 r. Pojazdy Renault będzie można oglądać w hali nr 3, na stoisku B 140.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!