FM Logistic „Liderem Logistyki”

, 18 grudnia 2014, 14:55

W 13 edycji programu badawczego satysfakcji klientów „Operator Logistyczny Roku” FM Logistic zdobyło nagrodę Lidera Logistyki w kategorii Kompleksowa Obsługa. Wyniki badania każdego roku ilustrują kondycję branży i poszczególnych uczestników rynku.

Autorzy tegorocznego raportu podkreślają, że „FM Logistic, to wyspecjalizowana w logistyce kontraktowej firma o największym w kraju potencjale w zakresie wielkopowierzchniowych centrów magazynowych. Innowacyjna strategia francuskiej rodzinnej korporacji zakłada integrację łańcuchów dostaw producentów i dystrybutorów. Specjalizacja obejmuje obsługę firm z branży spożywczej oraz sieci handlowych. FM obecna jest także w obsłudze specyficznych branż, takich jak farmacja. Oceny klientów wskazują, jak ogromną przewagę w zakresie potencjału wykonawczego i możliwości świadczenia kompleksowych usług firma ma nad konkurentami. Potwierdzają także swoje zaufanie do doświadczenia i wiarygodności biznesowej tego operatora”.

– „Tytuł 'Lidera logistyki w kategorii kompleksowa obsługa' to dla nas przede wszystkim okazja do podziękowania naszym klientom, bo to oni właśnie dają nam motywację do dalszej pracy, rozwoju i doskonalenia się we wszystkich aspektach naszego biznesu” – powiedział Andrzej Pawlak Dyrektor Handlowy w FM Logistic w Polsce – „To także potwierdzenie, że wszystkie nasze starania i wysiłki dają zakładane przez nas efekty” – dodał na koniec.

Badanie Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów. Udział w nim bierze czołówka firm logistycznych działających w Polsce. Firmy, oceniane przez klientów mają szanse na nagrody i wyróżnienia w najważniejszych segmentach rynku. Są to m.in. transport i spedycja drogowa, spedycja lotnicza i morska, usługi ekspresowe i kurierskie, logistyka kontraktowa, oraz – w tym roku po raz pierwszy – obsługa handlu elektronicznego, czyli e-commerce.

Program badawczy i ranking przygotowała już po raz 13 agencja badawcza DGC pod patronatem pisma branżowego Eurologistics. Lista laureatów badania Operator Logistyczny Roku 2014 ogłoszona została 11 grudnia 2014 roku podczas oficjalnej gali w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!