FIEGE Sp. z o.o. wyróżnione w badaniu „Operator Logistyczny 2014”

9 stycznia 2015, 13:20

W 13. edycji badania „Operator Logistyczny 2014”, firma FIEGE Sp. z o.o. została nagrodzona specjalnym wyróżnieniem za dostarczanie najbardziej zintegrowanych usług za optymalną celę.

Uroczysta gala, podczas której zostały ogłoszone wyniki Programu Badawczego "Operator Logistyczny Roku 2014” została zorganizowana w Hotelu SOFITEL Warsaw Victoria 11 grudnia 2014 roku. W wydarzeniu prowadzonym przez Tomasza Kammela wzięło udział prawie 500 gości związanych z branżą logistyczną.

– „To niezwykle cenne wyróżnienie, ponieważ przyznawane jest na podstawie wywiadów z naszymi klientami. Nagroda ta jest potwierdzeniem dobrego kierunku rozwoju naszej firmy, który polega na umożliwianiu naszym klientom wyboru korzystnych, efektywnych kosztowo rozwiązań logistycznych, spełniających najwyższe standardy jakości. Stale pracujemy nad szeroką, zindywidualizowaną ofertą, rozwojem gamy usług dodanych, rozwojem sieci dystrybucyjnej i jesteśmy dumni, że nasze starania zostały nagrodzone.” – powiedział Piotr Kohmann, Prezes Zarządu FIEGE Sp. z o.o.

Nagrodę z rąk organizatorów odebrał Tomasz Przybył, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Badanie Operator Logistyczny Roku jest przeprowadzane przez Agencję Badawczą Data Group Consulting oraz Wydawnictwo Eurologistics raz do roku. Ma ono na celu uzyskanie informacji na temat zakresu oraz jakości usług logistycznych, świadczonych przez firmy z branży TSL.

 

FIEGE sp. z o.o. już po raz drugi została laureatem wyróżnienia. W 2007 roku otrzymała specjalną nagrodę za zakres świadczonych usług logistycznych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!