W Inter Cars SA można płacić online

26 stycznia 2015, 8:43

Od Nowego Roku, klienci Inter Cars, którzy dokonali instalacji Nowego IC Katalogu Online mają możliwość dokonywania zapłat za faktury handlowe z wykorzystaniem płatności elektronicznych za pośrednictwem platformy Przelewy24.

Płatności elektroniczne to nowa forma zapłaty będąca alternatywą dla standardowej zapłaty przelewem bankowym. Nowa usługa jest możliwa dzięki współpracy z firmą Przelewy24, jednym z najpopularniejszych serwisów zajmujących się systemem autoryzacji, rozliczeń i płatności on-line

Zalety systemu to:

  • szeroki wybór metod płatności – 86 banków, zapłata kartą Visa lub Mastercard, systemy ratalne
  • dostępność – możliwość zapłaty za faktury 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
  • szybkość – już w czasie kilku do maksymalnie kilkunastu minut transakcja jest odnotowana w Inter Cars, a saldo zadłużenia zaktualizowane
  • łatwość i wygoda – wystarczą tylko cztery kroki, nie trzeba wpisywać numerów faktur, zliczać wartości przelewu – system zrobi to sam.
  • brak dodatkowych kosztów – klient nie ponosi  dodatkowych opłat z tytułu prowizji od zrealizowanego przelewu. Wyłączeniem tutaj są systemy ratalne, gdzie naliczana jest prowizja lub odsetki zgodna z umową z wybranym Bankiem.
  • decyzyjność – to klient sam decyduje z jakimi dokumentami będzie rozliczona jego zapłata – brak konieczności uzgadniania rozliczeń z księgowością , ograniczenie do minimum ryzyka pomyłek.

 

Proces płacenia jest bardzo prosty. Opisano go w poniższym filmie instruktażowym.

 

 

Przeczytaj szczegółową instrukcję

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!