Części SBP docenione przez mechaników

2 lutego 2015, 13:37

Tarcze hamulcowe SBP, oferowane od ponad 5 lat w sieci Inter Cars, zyskały liczne grono zwolenników, którzy chwalą ich cenę przy wysokim poziomie jakości i trwałości.

Oferta marki SPB w Inter Cars obejmuje bezpieczne części układów hamulcowych: bębny, tarcze, szczęki, wałki rozpieraka, siłowniki hamulcowe, membrany silników hamulcowych oraz zestawy naprawcze zacisku hamulcowego.

– „Części dobieramy stosownie do możliwości finansowych klientów. Jeżeli klient woli część oryginalną, taką montujemy, jeśli nie – proponujemy zamiennik. Tarcze hamulcowe SBP zaczęliśmy montować 2 lata temu i do tej pory nie było reklamacji. Do zakupu tarcz SBP przekonała nas korzystna cena w stosunku do jakości. Tarcze te montujemy w swoich samochodach transportowych i w pojazdach klientów korzystających z naszego serwisu. Co prawda na tarczach wybijany jest certyfikat jakości, ale klienci nie przywiązują do niego zbyt dużej wagi. Polegają na naszej rekomendacji. Skupiliśmy się na produktach SBP, których jakość jest dobra. Oprócz tarcz tej marki montujemy też dźwignie rozpieracza i siłowniki hamulcowe. Sami dobieramy referencje i pomoc filii Inter Cars nie jest w tym przypadku potrzebna. Na nasze potrzeby oferta tarcz SBP jest wystarczająca, chociaż można by poszerzyć ofertę referencji siłowników hamulcowych” – wyjaśnia Michał Jastrzębski, współwłaściciel firmy Intertransport z Radzynia Podlaskiego, świadczącej usługi transportowe i prowadzącej naprawy pojazdów, należącej do sieci Q-Service Truck.

Paweł Ciok, dyrektor w firmie N.S.C. TRUCK, warsztatu napraw samochodów użytkowych z Zielonki, który należy do sieci Q-Service Truck, również przyznaje, że przy wyborze części zamiennych kieruje się dostępnością, jakością i ceną.

– „Nie montujemy żadnych części dostarczanych przez klienta. Mając do nas zaufanie, wybór marki części zamiennej klient pozostawia nam, a my polecamy markę SBP. W naszej firmie tarcze hamulcowe marki SBP są produktami pierwszego wyboru. Z naszych doświadczeń wynika, że relacja ceny do jakości, jak również dostępność stawiają produkty marki SBP na pierwszym miejscu wśród części, które wybieramy do naprawy układów hamulcowych. Certyfikat jakości wybijany na tarczach jest dla nas ważnym argumentem przemawiającym na korzyść marki SBP. Mamy też informacje z Inter Cars, że tarcze SBP są poddawane specjalistycznym badaniom jakościowym. Oferta tarcz SBP pokrywa w większości nasze potrzeby. Zdarzają się mniej chodliwe referencje, których SBP jeszcze nie ma, ale widzę, że oferta się poszerza. Do danego modelu pojazdu sami dobieramy daną tarczę i nie musimy korzystać z pomocy filii Inter Cars.” – tłumaczy Paweł Ciok.

Remigiusza Rył, kierownika działu zaopatrzenia i gwarancji w firmie Inter Gumi, zajmującej się serwisowaniem pojazdów użytkowych z Dębienka k./ Stęszewa, do zastosowania tarcz SBP przekonał przedstawiciel Inter Cars.

– „Wielu klientów szuka tanich części. My dobieramy części w przystępnych cenach, ale dobrej marki. Nie montujemy części niskiej jakości, by uniknąć późniejszych problemów z reklamacjami. Na rynku jest dużo różnych marek tarcz hamulcowych. Przedstawiciel Inter Cars, z którym współpracujemy, polecił nam tarcze marki SBP. Zaufaliśmy mu i obecnie najwięcej montowanych u nas tarcz hamulcowych jest firmy SBP kupowanych w Inter Cars. Nie notujemy reklamacji. Certyfikaty jakości części nie odgrywają u nas najważniejszej roli. Bardziej liczą się doświadczenie i opinie użytkowników. W większości przypadków sami dobieramy tarcze do danego modelu i sporadycznie korzystamy z pomocy filii w doborze części. Oferta tarcz SBP pokrywa większość popularnych referencji.” – mówi Remigiusz Rył.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!