Targi Pracy Transportu i Logistyki na 14. Forum Młodej Logistyki

6 lutego 2015, 15:32

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej zaprasza na kolejną, już 14. edycję Forum Młodej Logistyki, a także na towarzyszące temu wydarzeniu Targi Pracy Transportu i Logistyki.

Wydarzenia te odbędą się 5-6 marca 2015 roku. Stanowią one idealną okazję dla młodych ludzi, aby poznać bliżej zagadnienia transportu, spedycji oraz logistyki.

Forum Młodej LogisForum Młodej Logistyki to największa coroczna konferencja gromadząca studentów z całej Polski oraz najbardziej wpływowych przedstawicieli firm branży TSL. Forum to największa coroczna konferencja gromadząca studentów z całej Polski oraz najbardziej wpływowych przedstawicieli firm branży TSL. Podczas konferencji uczestnicy mają możliwość nawiązania nowych kontaktów, poznania bliżej systemów transportowych, skonfrontowania wiedzy praktycznej z tą wyniesioną z uczelni.

Dwa dni konferencji zapewniają dwie różne formy poszerzania logistycznych horyzontów. Pierwszego dnia konferencji odbędzie się finał dwuetapowego konkursu dla studentów działających w kołach naukowych, związanych z branżą TSL. Zwycięzcy pierwszego etapu przedstawią swoje rozwiązanie zadania konkursowego podanego przez firmę, a następnie odpowiedzą na pytania od ekspertów oraz uczestników konferencji. Spośród drużyn, które zaprezentują się podczas finału, zostanie wybrany najlepszy zespół, który zachwyci Kapitułę swoim rozwiązaniem, opracowaniem tematu, wiedzą oraz poziomem merytorycznym prezentacji. Osoby, które najbardziej wyróżnią się podczas konkursu mają możliwość zdobycia stażu lub praktyk w największych firmach logistycznych w Polsce.

Drugi dzień poświęcony jest panelom dyskusyjnym, których zróżnicowanie tematyczne pozwoli każdemu na aktywne uczestniczenie w debatach, w których wezmą udział przedstawiciele zaproszonych firm oraz studenci. Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym podzielą się z uczestnikami znajomością zagadnień podejmowanych przez branżę logistyczną oraz spostrzeżeniami, które są bezcenne dla studentów. Uczestnicy mają wtedy okazję dowiedzieć się, jak wygląda praca związana z transportem, jak należy się do niej przygotować oraz czego oczekuje się od pracowników.

Więcej informacji na temat wydarzeń można znaleźć na stronach portalu Facebook:

https://www.facebook.com/events/298672820333186/ oraz
https://www.facebook.com/events/323534431166420/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!