H-PLAST – szybki sposób na uszkodzoną plandekę

9 lutego 2015, 10:09

Zestaw do łatania plandek H-PLAST, zawiera wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia prowizorycznej naprawy. Pozwala w szybki i prosty sposób załatać uszkodzoną plandekę podczas postoju.

Kupując H-PLAST, poza samą łatą, o wymiarach 45×32 cm, nabywca otrzymuje również papier ścierny oraz dwie chusteczki nasączone środkiem odtłuszczającym powierzchnię. Całość dopełnia instrukcja obsługi, która wyjaśnia, co dokładnie należy zrobić.

Zestaw H-PLAST dostepny jest w aż 19 wersjach kolorystycznych, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania koloru łaty do używanej plandeki.

W przypadku zestawów do naprawy plandek, zazwyczaj pojawia się pytanie o możliwość naklejenia łaty w niskiej temperaturze. Właśnie z myślą o tej sytuacji H-PLAST dostępny jest w dwóch wariantach wytrzymałościowych – jeden umożliwia naprawę w temperaturze powyżej 5 stopni Celsjusza, a drugi w wypadku jej spadku poniżej 0 stopni.

Zestaw można nabyć na stronie internetowej hussar-innovations.com Istnieje możliwość zakupu paczek pakowanych po 5 sztuk (w przypadku normalnej wersji H-Plastów) i po 10 szt. (wersja mocniejsza) w atrakcyjniejszych wariantach cenowych.

Zobacz instrukcję użytkowania zestawu H-PLAST

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!