Jakość Roku 2014 dla Seifert Polska

9 lutego 2015, 10:25

W IX edycji konkursu Jakość Roku, spółka Seifert Polska została wyróżniona za jakość usług realizowanych dla branży Automotive. Kapituła Konkursu wyłoniła Laureatów w pięciu kategoriach: Produkt, Usługa, Innowacja, Ekologia i Nauka.

Wręczenie nagród odbędzie się 23 marca 2015 w Warszawie, podczas uroczystej Gali Finałowej, organizowanej w ramach I Europejskiego Kongresu Jakości.

– „Tytuł Jakość Roku to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim potwierdzenie, że ukierunkowanie działań naszej firmy na jakość, innowacyjność i profesjonalizm jest doceniane na rynku. Jesteśmy dumni, bo przyznane godło Jakość Roku jest wyrazem uznania dla codziennej pracy całego naszego zespołu. To odznaczenie jeszcze bardziej motywuje nas do dalszego, projakościowego działania” – komentuje Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska.

Jakość Roku to największy w Polsce konkurs promujący jakość, organizowany od 2005 roku. Jest skierowany do wszystkich przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych potwierdzeniem jakości swoich produktów, usług oraz działań na rzecz ekologii i innowacyjności. Celem programu jest monitoring polskiego rynku pod kątem jakości i promowanie dobrych praktyk w tym zakresie. W ocenie Kapituła Konkursu pod uwagę bierze m.in. merytoryczne wskaźniki jakościowe, systemy ISO, wewnętrzne systemy kontroli jakości, certyfikaty i atesty, zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości, rolę i miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!