Dwa nowe modele kamperów Mercedes-Benz

10 lutego 2015, 15:50

Podczas warszawskich targów “Wiatr i Woda” po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną dwa kampery Mercedesa: Marco Polo i Marco Polo Activity.

Marco Polo i Marco Polo Activity to dwa nowe modele w gamie vanów Mercedes-Benz. Oba pojazdy mają kompaktowe wymiary, pozwalające korzystać z nich na co dzień. Wysokość poniżej 2 metrów, do 7 miejsc siedzących, niewielki promień zawracania i systemy takie jak Asystent Aktywnego Parkowania sprawiają, że Marco Polo i Marco Polo Activity nie mają problemów z jazdą i parkowaniem w mieście.

To co je wyróżnia, to zdolność do transformacji w 4-ro, lub 5-cio (wersja Activity) osobową sypialnię. Wystarczy położyć fotele i otworzyć dach, aby pojazd zamienił się w przestronnego kampera dla całej rodziny, lub grupy przyjaciół chcących aktywnie spędzić czas. Wersja Marco Polo jest dodatkowo wyposażona w kuchnię, lodówkę, szafki, półki, stół a nawet prysznic. Pozwala to zupełnie uniezależnić się od lokalnej infrastruktury.

Oba modele miały już swoją światową premierę na targach Caravan Saloon w Düsseldorfie. W Polsce po raz pierwszy zaprezentowane zostaną na targach „Wiatr i Woda” na stanowisku Mercedes-Benz (Hala C, stan. 116).

Oficjalna premiera odbędzie się 12 lutego o godzinie 14:00 z udziałem medalisty olimpijskiego i zdobywcę tytułu Mistrza Świata w windsurfingu – Przemysława Miarczyńskiego.

Targi „Wiatr i Woda” będą się odbywać w Warszawie w Centrum Wystawienniczym przy ul. Marsa w dniach 12-15 lutego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!