Reflektory dodatkowe Cibie serii Super Oscar LED już w ofercie Inter Cars

16 lutego 2015, 16:04

Ofertę Inter Cars SA zasiliła gama 12 reflektorów dodatkowych, należącej do grupy Valeo, marki Cibie. Seria Super Oscar LED dedykowana jest do samochodów ciężarowych.

Wartość siły strumienia świetlnego to 700 lm (wersja standardowa) lub 1200 lm (opcja), światłość osiąga wartość 75.000 cd (wersja standardowa) lub 125.000 cd (opcja). Dzięki temu reflektory dodatkowe Cibié Super Oscar LED emitują silną i jednolitą wiązkę światła, o zasięgu nawet do pół kilometra i szerokości do 50 metrów (opcja).

Wszystkie reflektory są odporne na wibracje, wodę, ekstremalne warunki pogodowe i na korozję. Konstruktorzy Cibié nie oszczędzali reflektorów Super Oscar LED w trakcie testów i poddawali je ciężkim i wymagającym próbom, takim jak zanurzanie w wodzie na głębokość 30 cm na łączny czas 1 godziny, wystawianie na działanie temperatury 50°C na okres 500 godzin, czy wystawianie na okres 400 godzin na działanie mgły solnej w temperaturze 35°C. Reflektory sprawdzają się w ekstremalnych warunkach drogowych i atmosferycznych.

To co najbardziej wyróżnia reflektory Cibié Super Oscar LED to zastosowanie w pełni technologii LED. Światło punktowe LED nie wymaga stosowania żarnika, niezbędnego w przypadku technologii halogenowej, nagrzewanego w trakcie procesu roboczego w celu wytworzenia światła. Zastosowanie technologii LED umożliwia zmniejszenie wymiarów reflektora i obniżenie wagi nawet o 1 kg w porównaniu do tradycyjnego reflektora halogenowego

Technologia LED wymaga ograniczonej wielkości mocy do pracy z maksymalną efektywnością, charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii i długą żywotnością, nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych czy serwisowych (brak konieczności wymiany tradycyjnych żarówek). Tylko technologia LED generuje światło o barwie zbliżonej do światła dziennego.

Reflektory Cibié Super Oscar LED są dostępne w wersji podstawowej oraz w opcji (dłuższy i szerszy zasięg wiązki światła, zintegrowane światło pozycyjne LED). Niezależnie od charakterystyki
technicznej, klient może wybrać jedną z 4 wersji kolorystycznych: jednolicie czarną, czarną z chromowaną obwódką, całkowicie chromowaną w stylu „vintage” oraz wersję przygotowaną do lakierowania na dowolny kolor. Ponadto, do każdego reflektora dołączana jest bezpłatnie osłona ze stylowym logo Cibié LED – propozycja dla miłośników ciężarówek, „tunerów” i wszystkich tych, którzy cenią sobie możliwość wyróżnienia swojego pojazdu.

Reflektory Cibie serii Super Oscar LED będą dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars w Polsce już od 20 lutego 2014 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!