Trans Trade Żywiec nadal z Continental w 2015 roku

17 lutego 2015, 16:13

Firma Trans Trade Żywiec, świadcząca usługi transportowe dla Grupy Żywiec S.A., przedłużyła współpracę z Continental. Kontrakt obejmuje obsługę floty transportowej producenta piwa w zakresie dostaw opon oraz monitoringu stanu ogumienia, a także serwisu awaryjnego.

W ramach umowy, Continental dostarczy ogumienie do zestawów ciężarowych Volvo dla firmy Trans Trade. Kontrakt obejmuje opony Barum na oś kierowaną w rozmiarze 315/80 R22.5 BF15, na oś napędową w rozmiarze 315/80 R22.5 BD22 oraz oponę naczepową Barum BT43 w rozmiarze 385/65 R22.5. Ponadto na mocy kontraktu z firmą Continental, flota Trans Trade Żywiec zostanie objęta całodobowym programem usuwania awarii ogumienia na trasie.

– „Przedłużenie umowy z Trans Trade Żywiec jest potwierdzeniem wysokiej jakości opon dostarczanych przez Continental oraz profesjonalizmu naszych sił sprzedażowych. Trans Trade Żywiec należy do grona naszych kluczowych klientów, więc tym bardziej cieszy nas decyzja firmy o kontynuacji współpracy przez kolejny rok” – powiedział Jacek Młodawski z Continental Opony Polska.

– „Organizacja łańcucha logistycznego dla ponad kilkudziesięciu marek piwnych Grupy Żywiec jest tak samo istotna jak ich produkcja i wpływa znacząco na sprawne sukces produktu. Opony przewożące towar cały czas narażone są na duże przeciążenia i ryzyko uszkodzeń. Każdy postój pojazdu, wynikający z usterek, a co za tym idzie – opóźnienia czasu przyjazdu towaru do celu, mogą narazić firmę na straty finansowe i utratę zaufania klientów. Dotychczasowa współpraca z Continental potwierdza, że dokonaliśmy właściwego wyboru, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuowanie tego kontraktu” – powiedział Tomasz Klima, dyrektor Trans Trade Żywiec.

Grupa Żywiec, w ramach której działa Trans Trade Żywiec, jest wiceliderem na polskim rynku piwa. Poprzez sieć prawie 50 oddziałów handlowych i blisko 900 przedstawicieli działających w całym kraju spółka oferuje piwa kilkudziesięciu tysiącom partnerów biznesowych i milionom konsumentów w kraju. Obecnie zatrudnia ponad 3500 osób i dysponuje flotą 2000 pojazdów, z czego do Trans Trade Żywiec należy 45 ciągników siodłowych i 56 naczep, które jeżdżą na oponach marki Continental.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!