eSOWA wie, jak dobrze zarządzać warsztatem

27 lutego 2015, 19:19

eSOWA czyli Elektroniczny System Obsługi Warsztatu jest nowoczesnym systemem informatycznym, który ułatwi pracę w każdym warsztacie samochodowym i sklepie motoryzacyjnym.

Dzięki szeregowi przydatnych funkcjonalności, system pozwala na sprawną obsługę klientów i pomaga w codziennym zarządzaniu serwisem. Skorzystaj z jej doświadczenia i wiedzy!

KLIENT: eSOWA umożliwia nowoczesną obsługę klientów. Załóżmy taką sytuację: do serwisu trafia klient. Recepcjonista wyszukuje jego dane w programie i wie, jakich napraw dokonywał on wcześniej w swoim pojeździe. Wie też ile one trwały i ile za nie zapłacił, a także jakie części zostały wykorzystane do naprawy. Wiedza ta pozwoli mu na odpowiednie przeprowadzenie dalszych rozmów. Klient zaś zauważy, że warsztat podchodzi profesjonalnie do jego obsługi i może bez obaw powierzyć mu swój pojazd. Program ma wbudowany moduł do wysyłania wiadomości sms, więc warsztat po zakończeniu naprawy może o tym niezwłocznie poinformować klienta.

WARSZTAT: Program zmienia podejście do planowania pracy wewnątrz serwisu. Dzięki terminarzowi, właściciel warsztatu może w jasny sposób zarządzać zarówno czasem pracy swoich pracowników, jak i czasem wykorzystania poszczególnych narzędzi oraz maszyn. Możliwość przypisania pracowników do zleceń i możliwość wydruku planu dnia, pozwala na unikanie bałaganu i podnosi wydajność pracy całego warsztatu.

Obsługa warsztatu w szybki i prosty sposób może tworzyć zlecenie naprawy pojazdu. Aby je utworzyć wystarczy wybrać z bazy danego kontrahenta przypisany do niego pojazd, wybrać części zamienne. Następnie przypisujemy do danych prac odpowiednich pracowników. Możliwe jest również przyjmowanie faktur od kontrahentów oraz asygnat online.

Ponadto, użytkownicy oprogramowania otrzymują bezpłatną subskrypcję czasów napraw oraz dostęp do definicji ponad miliona części motoryzacyjnych, zdjęć, zamienników oraz bazy kodów kresowych. Dodatkowym ułatwieniem jest kompatybilność ze skanerami 2D, które pozwalają na wprowadzenie danych dotyczących pojazdu oraz kontrahenta z dowodu rejestracyjnego.

MAGAZYN: Specjalnością eSOWY jest również inteligentnie zarządzanie dowolną ilością magazynów. Ich obsługa jest w pełni zautomatyzowana. Osoba tworząca zamówienia ma dostęp do stanów magazynowych, a towary przypisane do zleceń są rezerwowane w magazynie. Istnieje możliwość przypisania każdemu towarowi dowolnego adresu co przyspiesza pracę, szczególnie przy dużych magazynach. Dodatkowo eSOWA obsługuje czytniki kodów kreskowych, co znacznie przyspiesza codzienną pracę jak i inwentaryzację magazynów.

SKLEP: Moduł sklepowy umożliwia szybką sprzedaż towarów i usług. Połączenie z bezpłatnym katalogiem części pomaga w precyzyjnym doborze części, eSOWA współpracuje z większością popularnych drukarek fiskalnych. Program pozwala także na wyszukiwanie i sortowanie zamówień na podstawie statusu, daty czy kontrahenta.

WSPÓLNE ZALETY: eSOWA porządkuje i ułatwia pracę na każdym etapie. Od momentu przekroczenia progu warsztatu czy sklepu przez klienta, aż do czasu rozliczenia. eSOWA to nie tylko program. To także wiedza warsztatowa i doświadczenie.

Najważniejsze plusy eSOWY:

  • Bezpłatna subskrypcja czasów napraw,
  • Dostęp do definicji ponad miliona części ich zdjęć i zamienników,
  • Co miesiąc nowe dane katalogowe,
  • Kilkumilionowa baza kodów kreskowych,
  • Obsługa skanerów 2D,
  • Terminarz.
     

Cenisz sobie komfort pracy? Zaufaj wiedzy i doświadczeniu sowy. eSOWY. Korzystaj z programu już dziś: www.e-sowa.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!