Młode Kadry: konkurs dla absolwentów programu

16 marca 2015, 14:46

Inter Cars SA szuka absolwentów szkół motoryzacyjnych z całej Polski, objętych programem Młode Kadry. Z myślą o nich ogłoszony został konkurs, w którym wygrać można cenne nagrody.

W komunikacie programu Młode Kadry czytamy:

„Drodzy absolwenci szkół zrzeszonych programem Młode Kadry, jesteśmy ciekawi, jak potoczyła się Wasza ścieżka zawodowa po ukończeniu szkoły średniej? Czym się obecnie zajmujecie, wybraliście pracę zawodową czy naukę? Na jakich polach odbywa się Wasza aktywność, w jakiej pracy się realizujecie? Chcemy poznać odpowiedzi na te i inne pytania i dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs."

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez materiału opisującego ścieżkę edukacji absolwenta oraz jego obecną sytuację. Należy zawrzeć w nim opis tego, jak program Młode Kadry wpłynął na życie absolwenta oraz przygotowanie do zawodu. Należy także wymienić obecne zajęcie zawodowe oraz wspomnieć o planach na przyszłość.

Autorom trzech najlepszych prac zostaną przyznane nagrody rzeczowe:

  • I nagroda – tablet
  • II nagroda – wideorejestrator
  • III nagroda – przenośny akumulator zapewniający ładunek energii do ładowania baterii w różnych urządzeniach.

 

Prace konkursowe w dowolnej formie należy przesyłać do 31 lipca 2015 r. na adres e-mail: mlodekadry@intercars.eu
lub pocztą: Centrum Szkoleń Inter Cars SA,  ul Gdańska 27, 05-152 Cząstków Polski.

 

Młode Kadry to program stworzony przez Inter Cars SA, polegający na współpracy ze szkołami m.in. poprzez wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. Dostarcza także wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłej kadry; jest również „zawodową trampoliną”, która młodym ludziom ma ułatwić startu w życiu zawodowym. Program wspiera olimpiady wiedzy oraz praktyki i staże dla najlepszych uczniów. Nasz portal jest patronem medialnym programu Młode Kadry.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!