Nagroda Top Builder 2015 dla usługi Dachser DIY-Logistics

23 marca 2015, 12:37

Usługa Dachser DIY-Logistics została wyróżniona tytułem Top Builder 2015. Wręczenie nagród branżowych miesięcznika Builder odbyło się podczas drugiego dnia Targów Budma 2015.

Nagrodzona usługa Dachser DIY-Logistics została stworzona w odpowiedzi na potrzeby producentów i dystrybutorów wyrobów dla rynku budowlanego. Usługa polega na dostarczaniu przesyłek do sieci marketów typu dom i ogród oraz świadczeniu szeregu usług dodatkowych, w tym merchandisingu na terenie sklepu. Operator dostarcza produkty bezpośrednio na półki, a nie na rampę sklepu.

– „Wyróżnienie Top Builder jest dla nas potwierdzeniem potrzeby profesjonalizacji i specjalizacji branżowej w dystrybucji towarów” – mówi Juliusz Pakuński, kierownik Dachser DIY-Logistics w Polsce – „Rosnąca grupa naszych klientów docenia doświadczenie Dachser w logistyce dla branży budowlanej, gęstą sieć europejskich oddziałów, systemy IT umożliwiające sprawną organizację wszystkich procesów i komunikację a także możliwość skorzystania z naszych usług dodatkowych, takich jak merchandising czy obsługa zwrotów” – dodaje Juliusz Pakuński.

W ramach Dachser DIY-Logistics firma dostarcza codziennie do 18 000 marketów w całej Europie, ponad 2 mln przesyłek rocznie. Oferuje unikalną, dostosowaną do potrzeb dostawców usługę, opartą na dużej liczbie oddziałów (327 w Europie) oraz jednolitym systemie IT. Obecnie firma oferuje pełny serwis logistyki DIY (transport do marketów w ramach sieci Dachser oraz merchandising) na terenie całej Europy.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!