Nowości marek Rotegear i VADEN w sieci AUTOS

26 marca 2015, 9:36

W sieci sprzedaży Autos pojawiły się nowe referencje elementów układów zawieszenia Rotegear. Nowością w ofercie są także komplety naprawcze sprężarek oraz kompletne sprężarki powietrza firmy VADEN.

W 2014 Autos wprowadził nową markę drążków reakcyjnych – Rotegear, oferującą drążki reakcyjne, które w układzie zawieszenia odpowiadają za utrzymanie prawidłowej geometrii. Produkcja odbywa się w Europie. Jakość produktów potwierdzają standardy oparte o takie certyfikaty jak ISO 9001 i TS / EN 16949. Obecnie w ofercie Autos dostępnych jest blisko 50 referencji marki Rotegear.

Oferta firmy VADEN obejmuje szeroki zakres części do pojazdów: DAF, IVECO, MAN, RENAULT, MERCEDES, VOLVO i SCANIA. W oferowanych kompletach można znaleźć między innymi: komplety pierścieni, tłoki, głowice sprężarek, zawory sprężarek czy płyty zaworowe sprężarek. Firma Vaden od wielu lat zajmuje się produkcją komponentów do hamulców powietrznych, dostarcza swoje produkty do odbiorców w ponad pięćdziesięciu krajach świata. Vaden posiada certyfikaty DIN EN ISO 9001-2000 i ISO/TS 16949:2002. Wieloetapowa kontrola produktu rozpoczyna się już w momencie zakupu surowca potrzebnego do wyrobu danej części i trwa do dostarczenia jej do klienta. Vaden stosuje również w produkcji techniki 3D, które pomagają w osiągnieciu w pełni zadowalającego efektu końcowego. Oferta produktów marki Vaden dostępna w sieci sprzedaży Autos liczy ponad 260 zestawów kompletów naprawczych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!