Ruszyła kolejna edycji Autostrady

7 kwietnia 2015, 15:48

Autos rozpoczyna IV edycję programu motywacyjnego dla klientów Autostrada. Zakupy produktów 20 marek biorących udział w akcji będą nagradzane punktami wymiennymi na atrakcyjne nagrody.

Klienci, którzy podczas trwania akcji dokonają zakupu którejkolwiek z 20 marek części zamiennych, które biorą udział w programie i osiągną przy tym swój indywidualny miesięczny cel zakupowy, odbiorą nagrody za zebrane punkty. Każdy punkt to jedna wydana złotówka na produkty partnerów akcji. W każdy poniedziałek otrzymuje aktualizację realizacji swojego celu, a raz w miesiącu stan podany w złotówkach przeliczany będzie na punkty, które można wymienić na nagrody. Uczestnicy poprzednich edycji logują się za pomocą tego samego loginu i hasła, z którego korzystali wcześniej. Klienci, którzy chcieliby otrzymać dostępy i wziąć udział w programie, powinni kontaktować się ze swoim oddziałem Autos.

Katalog nagród to ponad 1000 produktów. Każdy uczestnik wybiera je według swoich potrzeb. W puli znaleźć można m.in. aparaty cyfrowe, markowe zegarki, sprzęt RTV AGD, wycieczki, zestawy kosmetyków, narzędzia i rowery.

Tegoroczna edycja Autostrady trwa od 1 kwietnia do 30 listopada 2015. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.autostrada.autos.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!