Renault Trucks Square – nowy salon wystawowy

9 kwietnia 2015, 9:39

Renault Trucks Square taką nazwę ma nowy salon wystawowy Renault Trucks. Obiekt o powierzchni 1200 m², co pozwala na jednoczesne eksponowanie co najmniej 10 pojazdów, będzie miejscem spotkań z klientami, dziennikarzami i innymi osobistościami odwiedzającymi historyczną siedzibę główną marki w Lyonie.

Poświęcony w całości marce Renault Trucks, Renault Trucks Square umożliwia klientom, dziennikarzom i przedstawicielom władz publicznych poznawanie cech pojazdów i towarzyszących im usług w atrakcyjnej formie. Korzystać z niego będą mogli również dealerzy i pracownicy firmy.

– „Renault Trucks Square stanie się doskonałym narzędziem promocji naszej marki, naszych pojazdów i usług. Jest miejscem, które w najwłaściwszy sposób prezentuje nasze barwy i wartości oraz zapewnia przyjazną atmosferą dla spotkań z naszymi gośćmi, pozwalając im poznawać świat Renault Trucks w otoczeniu pojazdów." – wyjaśnia Catherine Bach, dyrektor ds. public relations w Renault Trucks.

Renault Trucks Square znajduje się w pierwotnej siedzibie marki, w Saint-Priest (Rodan). Na swoich 1200 m² powierzchni salon może pomieścić ponad 100 osób. Z chwilą przekroczenia progu ogromnej hali, goście zostają wciągnięci w świat Renault Trucks przez pamiątki z ze 120-letniej historii firmy. W salonie wyeksponowano szereg modeli redukcyjnych, od pierwszych pojazdów ciężarowych Berliet po futurystyczny Optifuel Lab 2, testowy pojazd Renault Trucks naszpikowany nowatorskimi rozwiązaniami opracowanymi w celu zmniejszenia zużycia paliwa.

Obiekt składa się z dwóch w pełni konfigurowalnych przestrzeni wystawienniczych. Po jednej stronie znajduje się audytoriom liczące 100 miejsc, wyposażone w najnowocześniejsze systemy audio-wideo. Część przestrzeni zajmuje wystawa najnowszych pojazdów Renault Trucks, wraz z interaktywnym terminalem prezentującym usługi oraz dwoma silnikami spełniającymi normę emisji spalin Euro 6.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!