Wyjazd do fabryki Ferrari za zdjęcie pojazdu IVECO

24 kwietnia 2015, 12:17

“Pokaż nam swoje Iveco” to nazwa konkursu zorganizowanego z okazji 20-lecia IVECO Poland. Wszyscy posiadacze zarówno nowych jak i starych pojazdów należących do grupy IVECO mają szansę na zdobycie cennych nagród, w tym zaproszenia na wyjazd do fabryki Ferrari.

W tym roku marka IVECO obchodzi dwa ważne jubileusze: 40-lecie istnienia marki IVECO na świecie oraz 20-lecie istnienia jego oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce, firmy IVECO Poland. Pierwsze 180 ciągników Iveco wyjechało na polskie drogi w roku 1978 na zamówienie PEKAES. Od tamtej pory park zarejestrowanych pojazdów marki zwiększył się do ponad 108 tysięcy pojazdów.

Można przypuszczać, że ponad połowa obecnie zarejestrowanych pojazdów, tj. dokładnie 55.575 samochodów marki Iveco, została sprzedana przez Iveco Poland oraz sieć autoryzowanych dealerów. Oprócz samej liczby pojazdów, także sieć handlowo-serwisowa powiększyła się znacząco. Obecnie obejmuje ona 46 punktów w całej Polsce, dając użytkownikom dogodny dostęp do zakupu oraz profesjonalnych usług obsługowo-naprawczych.

Z okazji swoich urodzin, IVECO Poland zaprasza wszystkich fanów i posiadaczy pojazdów należących do grupy IVECO, aby podzielili się zdjęciami oraz wyjątkowymi historiami związanymi z ich pojazdami. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie:

  • pojazdy starsze niż 20 lat, mogące pochwalić się fascynującą przeszłością,
  • pojazdy młodsze niż 20 lat, które zyskały niepowtarzalny wygląd.

 

Właściciele mogą zaprezentować swoje IVECO, jak również inne pojazdy historycznie wchodzące w skład grupy: Fiat Industrial, Lancia Industrial, OM, Unic, Magirus-Deutz, Pegaso czy Astra.

Najciekawsze zgłoszenia w obu kategoriach nagrodzone zostaną zaproszeniami do prawdziwej mekki fanów motoryzacji – fabryki Ferrari w Maranello. Wśród pozostałych uczestników rozlosowane zostaną bony na wybrane usługi serwisowe IVECO oraz rodzinne zaproszenia na imprezę Dzień Dziecka na Maxa.

Zdjęcie pojazdu oraz jego wyjątkową historię należy przesłać poprzez stronę www.pokaz.iveco.pl
Termin zgłaszania pojazdów mija 10 maja 2015 roku.

Oficjalna prezentacja zwycięskich pojazdów nastąpi w trakcie imprezy Dzień Dziecka na Maxa 30-31 maja 2015 r., organizowanej przez Radio Zet. W samym centrum Warszawy, na terenie Placu Defilad zaprezentowana zostanie pełna gama pojazdów użytkowych IVECO oraz innych maszyn z grupy CNH Industrial. W trakcie dwudniowej imprezy przewidziano liczne przedstawienia, konkursy oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!