Nowa spółka na rynku ubezpieczeń transportowych

7 maja 2015, 12:37

W strukturach Optima Logistics Group powstała nowa spółka – Dom Brokerski Optima, która specjalizuje się w ubezpieczeniach transportowych. Nowa spółka jest odpowiedzią na zapotrzebowanie środowiska przewoźników drogowych.

DB Optima czerpie wiedzę i doświadczenie z działalności Optimy, dlatego orientuje się w oczekiwaniach i potrzebach klientów branży transportowej. Poszerzenie wachlarza usług oferowanych klientom Optima Logistics Group jest naturalną konsekwencją rozwoju firmy.

– ,,Rynek jest niezwykle zmienny, dlatego nasza Grupa idzie z duchem czasu i wykazuje się między innymi elastycznością na otaczające środowisko. Mocno skupiamy się na potrzebach naszych klientów i partnerów. Rozwijamy naszą działalność, aby maksymalizować komfort i satysfakcję kontrahentów poprzez różnorodność i kompleksowość oferowanych usług. Dlatego zdecydowaliśmy się na utworzenie spółki oferującej naszym klientom usługi ubezpieczeniowe” – mówi Jarosław Rokicki, prezes Optima Logistics Group.

Rozwiązania oferowane przez Dom Brokerski Optima zostały wypracowane z CDS Kancelarią Brokerską. Szefem firmy CDS jest Jerzy Różyk, działający w branży ubezpieczeniowej od prawie 30 lat. Efektem tej współpracy jest możliwość zbudowania ochrony ubezpieczeniowej dopasowanej do rzeczywistych potrzeb klientów.

– ,,Jesteśmy świadomi, że tematyka ubezpieczeń nie zawsze jest prosta i przejrzysta. Z tej świadomości wynika istota naszej działalności, czyli zapewnienie bezpieczeństwa opartego na rzetelnie dobranym ubezpieczeniu. Analiza wykonywanej przez klientów działalności oraz ocena ich potrzeb ubezpieczeniowych znacznie usprawnia ten proces, doprowadzając do stworzenia optymalnej oferty. Dom Brokerski Optima powstał po to, aby tworzyć ochronę i bezpieczeństwo podmiotów współpracujących z Optima Logistics Group , ale również budować w środowisku transportowym właściwą świadomość prawną i ubezpieczeniową” – mówi Piotr Bojewski, broker ubezpieczeniowy Domu Brokerskiego Optima.

Oferta DB Optima obecnie koncentruje się na ubezpieczeniach dla przewoźników i spedytorów, ubezpieczeniach komunikacyjnych i odpowiedzialności cywilnej oraz innych ubezpieczeniach majątkowych.

Więcej informacji o firmie Dom Brokerski Optima i jej produktach na stronie: www.dboptima.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!