Seifert spotyka się z niemieckim ministrem transportu

19 maja 2015, 15:54

Grupa Seifert brała udział w targach logistycznych, odbywających się w dniach 5-8 maja br. w Monachium. Z przedstawicielami firmy rozmawiał Alexander Dobrindt, niemiecki minister transportu i infrastruktury cyfrowej, który dokonał uroczystego otwarcia wydarzenia.

Minister odwiedził stanowisko firmy Seifert w towarzystwie Franka Horcha – odpowiedzialnego za sektor gospodarki miasta Hamburg i Thomasa Webela – ministra transportu Saksonii-Anhalt. Była to okazja do przedstawienia mu działalności Grupy, liczącej w Europie 33 oddziały, a także zaprezentowania jednej z kluczowych lokalizacji (Lützen Zorbau), w której został uruchomiony jeden z najnowocześniejszych systemów do oczyszczania silosów. Uczestnicy znaleźli też czas na poruszenie aktualnych problemów oraz zmian i przepisów dotyczących sektora logistyki i transportu.

Wśród 2050 wystawców z 62 krajów, Grupa Seifert wystawiała się po raz ósmy. Targi w Monachium to doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności, jak również wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

– „Stawiamy na rozwój, inwestujemy w nowe centra logistyczne i systematycznie zwiększamy obszar naszego zasięgu. Nie mogło nas zatem zabraknąć na tak ważnym, dla branży logistycznej, wydarzeniu. Prezentacja w znakomitym gronie wystawców i przed ministrem Dobrindtem utwierdziła nas w przekonaniu, że podążamy we właściwym kierunku” – powiedział Szymon Szczepanik, asystent zarządu Seifert Polska.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!