Diesel Technic prezentuje swoje produkty na targach Autopromotec

22 maja 2015, 15:24

Marka Diesel Technic pokazała swoje najnowsze produkty w czasie odbywających się w Bolonii targów Autopromotec.

Od 20 do 24 maja 2015 r. goście targów w Bolonii mogą podziwiać ekspozycję Diesel Technic na stoisku F23 w hali 18.

Targi Autopromotec to jedna z najważniejszych imprez targowych w Europie dla producentów, handlowców i przedstawicieli rynku warsztatowego. Poprzez swoją obecność na imprezie, DT chce zwiększyć swoją obecność na rynku włoskim i wzmocnić działających tam dystrybutorów swoich produktów.

Na stoisku DT można zapoznać się z, rozbudowaną niedawno, kompletną gamą produktową marki. Poza zaprezentowanym ostatnio katalogiem części do pojazdów Renault Trucks, odwiedzający mogą zobaczyć także zapowiedź podobnej publikacji dla pojazdów marki DAF, która ukaże się już wkrótce. Cyfrowe katalogi Diesel Technic można wypróbować także za pośrednictwem smartfonów i tabletów (są one dostępne na stronach internetowych marki). Ponadto, codziennie aktualizowane informacje o produktach dostępne są za pośrednictwem katalogów elektronicznych Inforicambi, TecDoc i innych.

Partner Portal to kolejna promowana w Bolonii usługa DT. Narzędzie ma za zadanie wspierać partnerów dystrybucyjnych marki, poprzez ułatwienia w wyszukiwaniu części, funkcje centrum samoobsługowego oraz inne udogodnienia.

Cyfrowe katalogi Diesel Technic są dostępne do pobrania pod poniższymi adresami:

  • http://dcat.dt-spareparts.com
  • http://m.dt-spareparts.com (wersja mobilna)

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!