Auto Partner – Specjalista ds. sprzedaży asortymentu motocyklowego

25 września 2018, 16:01 Oferta może być już nieaktualna

Spółka Auto Partner SA jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Istniejąc na rynku od 1993 roku, firma dostarcza swoim klientom specjalistyczne usługi z zakresu dostaw towarów, magazynowania, marketingu oraz rozwoju sprzedaży. Dzisiaj Auto Partner to ogromne centrum logistyczno-dystrybucyjne z centralą w Bieruniu, posiadające ponad 80 filii na terenie całego kraju, a także liczne przedstawicielstwa za granicą, m.in. w Czechach, Niemczech, Austrii, na Słowacji, Litwie, Łotwie i Ukrainie.

„Firma to ludzie” – takie motto przyświeca nam na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie pracownik jest najcenniejszym zasobem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników, a nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych doradców klienta, wyszkolonych przedstawicieli i dyrektorów, a także specjalistów z różnych dziedzin.

Specjalista ds. sprzedaży asortymentu motocyklowego

Miejsce pracy: Bieruń

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Biegła obsługa narzędzi pakietu Office
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Kreatywność
  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Silna motywacja do osiągania celów
  • Dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
  • Umiejętność w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • J. angielski w stopniu min. średniozaawansowanym
  • Znajomość branży motoryzacyjnej/motocyklowej z udokumentowanym doświadczeniem

Obowiązki:

  • Katalogowanie towarów
  • Obsługa infolinii z doborem części motocyklowych
  • Utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • Współpraca z pracownikami firmy odpowiedzialnymi za sprzedaż i obsługę klienta w całej Polsce
  • Wsparcie procesów sprzedaży oraz współpraca z kierownikami filii i przedstawicielami handlowymi
  • Wsparcie w procesie koordynowania nowych projektów
  • Kreowanie aktywności handlowej

Oferujemy:

  • Pracę w notowanej na giełdzie spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Pakiet socjalny
  • Zniżki pracownicze
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy

CV można wysyłać na adres e-mail: jacek.sola@autopartner.com

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883”.