CER MOTOR – Prowadzenie oddziału

17 lipca 2017, 15:33 Oferta może być już nieaktualna

CER MOTOR to jeden z czołowych importerów z branży motoryzacyjnej z ponad 35 letnią tradycją i doświadczeniem. Firma zapewnia najszerszą ofertę części silnikowych do: samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz wózków widłowych.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci oddziałów na terenie całej Polski, poszukujemy kandydatów:

DO SAMODZIELNEGO PROWADZENIA ODDZIAŁU W SZCZECINIE

Opis stanowiska:

  • Kierowanie oddziałem w systemie Franchisingu
  • Aktywne zaangażowanie w sprzedaż
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem na powierzonym  terenie
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Reprezentowanie firmy, kreowanie jej pozytywnego wizerunku

Oczekujemy:

  • Znajomości procesów zakupowo-sprzedażowych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności planowania czasu pracy
  • Umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia
  • Inicjatywy w działaniu, aktywności, wytrwałości w dążeniu do celu
  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

W ramach współpracy oferujemy:

  • Stabilną a jednocześnie ciekawą pracę we wciąż rozwijającej się Firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • Pakiet szkoleń technicznych
  • KNOW-HOW
  • Wsparcie marketingowe
  • Stworzenie szerokiego magazynu części oraz ciągłość dostaw bez angażowania własnych finansów
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pomoc w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Oferty  (CV oraz list motywacyjny) prosimy wysłać na adres e-mail: franczyza@cermotor.com.pl

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.