Gemma – przedstawiciel handlowy

3 kwietnia 2018, 12:24 Oferta może być już nieaktualna

W związku z systematycznym rozwojem Firma Gemma, zajmująca się sprzedażą i dystrybucją środków smarnych MOTUL poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Region pracy województwo: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie i rozwój kontaktów z istniejącymi partnerami naszej firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • prezentacja i sprzedaż pełnej oferty naszej firmy, ze szczególnym naciskiem na produkty MOTUL

Wymagania:

  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej, mile widziane doświadczenie w branży pojazdów ciężarowych i maszyn budowlanych,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowca/doradcy handlowego, opiekuna klienta/ itp.,
  • gotowość do pełnego zaangażowania się w pracę,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • ciągłe poszerzanie oferty o nowe linie produktów,
  • pełne ubezpieczenie i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kursy i szkolenia zapewniające stały rozwój umiejętności,
  • samochód służbowy, telefon, tablet.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres email:praca@gemmaoleje.pl lub na adres:

Gemma Sp. Jawna
Maciej Gąsiorek, Leszek Mlekodaj
ul. Góra Libertowska 16 Libertów
30-444 Kraków