Hart – Przedstawiciel handlowy

26 lutego 2018, 14:40 Oferta może być już nieaktualna

Potrafisz myśleć logicznie, szybko i konstruktywnie reagujesz na zmiany?
Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i zaangażowaną? Chcesz uczestniczyć w dalszym rozwoju Firmy? Jeśli odpowiedź brzmi TAK – jesteś osobą, której szukamy!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Szczecin
Numer referencyjny: SZ/PH

Opis stanowiska:

  • kompleksowa polityka sprzedaży na podległym terenie,
  • przygotowywanie oferty,
  • pozyskiwanie nowych klientów, opieka nad istniejącymi klientami,
  • doradztwo dla klientów firmy,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania:

  • znajomość lokalnego rynku branży motoryzacyjnej,
  • ogólne rozeznanie w technice budowy pojazdów,
  • doskonała organizacja pracy i motywacja do działania,
  • umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • doświadczenie w kontaktach z klientem,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy kat.B,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  •  atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV na adres email: p.idziak@hartphp.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.