Key Account Manager

29 sierpnia 2017, 9:43 Oferta może być już nieaktualna

Międzynarodowa firma, lider w swojej branży PILNIE poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa + liczne wyjazdy służbowe

Kluczowe obowiązki:
1. Budowanie relacji partnerskich i nawiązywanie kontaktów z liderami opinii rynku OEM (Original Equipment Manufacturers) oraz FLI (Fleet / Leasing / Insurance) w Polsce.
2. Operacyjna współpraca z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych, leasingowych oraz car fleet management.
3. Współpraca oraz wymiana informacji z członkami Zespołu Sprzedaży, współtworzenie efektywnej polityki handlowej w zakresie rozwoju sieci lojalnościowych oraz ich komercjalizacji do zdefiniowanych strategicznych segmentów rynkowych.
4. Nadzór nad projektami digitalizacji oferty handlowej we współpracy z Działami Marketingu oraz Sprzedaży.
5. Koordynacja Projektów lojalnościowych zgodnie ze strategicznymi założeniami oraz celami.
6. Współpraca i koordynacja działań zespołów Sprzedaży i Technicznego.
7. Budowanie, koordynacja i nadzór nad rozwojowem krótko i średnio terminowych projektów i planów rozwojowych w sieciach autoryzowanych stacji dealerskich (OEM)
8. Bezpośrednia współpraca z międzynarodowym zespołem OEM / FLI w regionie EMEA.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania lub pokrewne,
  • doświadczenie w B2B, preferowana branża motoryzacyjna i/lub przemysłowa, mile widziane doświadczenie w międzynarodowych firmach,
  • prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do podróżowania (zasięg terytorialny – cała Polska),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • operatywność, dynamika w działaniu, nastawienie na cel,
  • zdolności analityczne,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • realny wpływ na budowanie strategii firmy,
  • pakiet benefitów, w tym samochód do prywatnego użytku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca.zglos@gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926). Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.