Magneti Marelli – Młodszy Specjalista ds. Marketingu

14 lutego 2019, 11:01 Oferta może być już nieaktualna

Firma Magneti Marelli After Market Parts and Services powstała w 1985 roku jako dywizja handlowa Magneti Marelli Holding, a jej misją stało się wprowadzanie na rynek posprzedażny części (przeznaczonych do fabrycznego wyposażenia samochodów) dla dywizji produkcyjnych Firmy.

Firma zajmuje na światowym rynku pozycję dystrybutora części zamiennych w segmencie Independent After Market (niezależny rynek posprzedażny) branży motoryzacyjnej (samochody osobowe i dostawcze). Wyspecjalizowana w wielu markach części zamiennych, Magneti Marelli posiada w swojej ofercie około 30000 pozycji katalogowych podzielonych na 30 linii produktowych i może korzystać z zorganizowanej sieci obejmującej około 4800 autoryzowanych warsztatów na świecie (1800 we Włoszech, 1200 w Hiszpanii i w Portugalii, 160 w Grecji, 46 w Polsce, 30 na Chorwacji, 1540 w Brazylii, 40 w Argentynie, Paragwaju i Urugwaju oraz 25 w Turcji).Swoim klientom z branży elektrycznej, elektronicznej, mechanicznej, nadwozi i materiałów eksploatacyjnych oferuje oryginalne części zamienne lub części zamienne o jakości oryginalnego wyposażenia (OE) jak równiez wyposażenie warsztatowe, szkolenia oraz wsparcie techniczne.

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Region: Polska i Europa Środkowo-Wschodnia (miejsce pracy: Katowice)

Opis stanowiska:

  • Pisanie i redagowanie tekstów (również technicznych)
  • Proponowanie, planowanie, realizowanie, koordynowanie oraz monitorowanie kampanii reklamowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z mediami, przygotowywanie prezentacji
  • Tworzenie i koordynacja produkcji materiałów POS
  • Pomoc w organizacji eventów i imprez
  • Udział w przygotowywaniu strategii marketingowej firmy
  • Wsparcie dla Sieci Sprzedażowej w tworzeniu treści marketingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego na kierunkach takich jak marketing, dziennikarstwo, politologia, etc. Mile widziani studenci ostatnich lat studiów
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu.
  • Umiejętność kreatywnego pisania i redagowania tekstów.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność autoprezentacji i pracy w zespole
  • Pewność siebie i umiejętność przekazywania wiedzy ogólnej i technicznej
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • Mile widziana znajomość programów graficznych (Canva, Photoshop lub Corel)
  • Znajomości trendów marketingowych
  • Kreatywności, samodzielności oraz koncentracji na osiąganiu założonych celów
  • Dobrych umiejętności organizacyjnych

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie z grupy FCA w klimatyzowanym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi do pracy, w elastycznej, koleżeńskiej atmosferze.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne do pracy narzędzia i wsparcie w trakcie wdrożenia do pracy
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Umowę o pracę (po okresie próbnym na umowie zleceniu)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny (Wyjazdy integracyjne ,dopłaty do kolonii, obozów, prezenty okazjonalne)
  • Dopłaty do opieki medycznej i możliwość ubezpieczenia grupowego

CV prosimy przesyłać na adres przemyslaw.trelinski@magnetimarelli.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”