TVN Turbo zaprasza do oglądania programu „Na Osi”

28 stycznia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 02.02.2008 o godz.14, powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

Test Iveco Eurocargo – pojazd należy do segmentu ciężarówek średnio tonażowych, dla których typowym obszarem wykorzystania jest nieco cięższa dystrybucja. Żwawy silnik, wygodna kabina i obszerna przestrzeń ładunkowa tworzą zespół cech, dzięki którym Eurocargo świetnie wpisuje się w taką właśnie płaszczyznę wykorzystania.

Mercedes podsumowanie roku 2007 – minione 12 miesięcy przebiegało w Mercedesie pod znakiem wielu intensywnych działań, zmierzających do umocnienia pozycji marki. Wiodącymi zagadnieniami były z całą pewnością ekologia i bezpieczeństwo, ale przedstawiono także szerzej nowe rozwiązania.

Granice na wschodzie – kilka dni przed końcem roku 2007 nasze granice z Niemcami, Czechami, Słowacją i Litwą praktycznie przestały istnieć. To już druga zmiana na naszych zachodnich i południowych rubieżach, oraz na ich małym odcinku na wschodzie. Pierwsza nastąpiła 1 maja 2004 roku, gdy znaleźliśmy się gronie członków Unii Europejskiej.

Pojazdy dostawcze Renault – w grupie najlżejszych samochodów ciężarowych Renault produkuje trzy modele: Master, Maxity i Mascott. Ich niewielkie gabaryty pozwalają śmiało zaliczać te auta do pojazdów dostawczych, a więc takich, które często spotkać można w mieście.

Jak powstają ciężarówki MAN w Polsce – 4 października 2007 roku oficjalne otwarto nową montownię samochodów ciężarowych MAN w Niepołomicach koło Krakowa, ale produkcja trwa tam już od kilku miesięcy. Powstają tu przede wszystkim ciężkie pojazdy użytkowe o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 16 ton.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Opel Movano, 10 lat KH-Kipper, konferencja prasowa w MAN’ie, świetny wynik polskich mechaników Renault Trucks, nagrodzono producentów części samochodowych.
Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!