TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka ”Na Osi”

24 sierpnia 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.
Premiera najbliższego odcinka w sobotę 29.08. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 2:35, 8.15 i 15:00, pn. godz. 0:30 i 16:30, wt. godz. 13:00, śr. godz. 10:00 i 23:30, czw. godz. 4:45 i 13:00, pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15

Zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedes Actros 6×6 – niemiecki producent od lat dostarcza pojazdy budowlane w pełnej gamie modeli. Tym razem trafił do nas Actros z napędem 6×6. Testowany egzemplarz to trzyosiowa wywrotka z najmniejszą kabiną typu S, o długości 170 cm, terenowym układem napędowym 6×6 i trójstronną wywrotką firmy Meiller Kipper. Taka konfiguracja ma wiele zalet: krótka kabina daje możliwość wykonania dłuższej zabudowy, przy zachowaniu zwartości i zwrotności całego wozu. Aby zawrócić, Actros potrzebuje 17 m 30 cm, co jest bardzo dobrym wynikiem. Cały samochód jest konstrukcją doskonale dopasowaną do pracy na budowie.

V Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” – trzeciego dnia Zlotu już od samego rana dawało się wśród jego uczestników wyczuć rosnące z godziny na godzinę zdenerwowanie. Bo przecież pomiędzy stu kilkudziesięcioma przybyłymi do Opola samochodami bezustannie kręcili się członkowie międzynarodowego, niezależnego jury, oceniający auta. Swoje głosy oddawała także publiczność. Napięcie sięgnęło zenitu, kiedy na zlotowej estradzie ukończono przygotowania do gali rozdania wyróżnień i nagród. Sypnęło nimi jak z rogu obfitości. Zorganizowany – pod patronatem TVN Turbo – przez program "Na osi", Politechnikę Opolską, Komendę Wojewódzką Policji w Opolu i zarządzający miastem bez granic Urząd Miasta Opola – V Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” przeszedł do historii. Zapisał się nie tylko rozszerzeniem formuły o jeden dzień, countrowym mini festiwalem w piątkowy wieczór, nowymi kategoriami rywalizacji, czy emocjonującymi pokazami. Wspominając opolskie trzy dni V Zlotu pamiętać będziemy przede wszystkim przepiękne, mistrzowsko stuningowane pojazdy, oraz to, że od lat trwająca rywalizacja pomiędzy Auvinenem i Ristimą przeniosła się z dość odległych regionów Europy wprost na nasze podwórko.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: w Szwecji właśnie trwa zlot i konkurs Nordic Trophy; niewielki wzrost sprzedaży autobusów chyba jeszcze nie oznacza końca złej sytuacji rynkowej; Mercedes sprzedał w Brazylii milion ciężarówek; Toyota Hiace.
Na pytania widzów odpowiadają: Starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!