Kup zimowy płyn do spryskiwaczy i zyskaj – promocja Inter Cars

, 2 października 2018, 9:29 Promocja zakończona

Zima zbliża się wielkimi krokami, pora zadbać więc o to, aby odpowiednio przygotować się na jej nadejście. Klienci Inter Cars kupując zimowy płyn do spryskiwaczy mają szansę na zakup w promocyjnej cenie 1 zł netto pompki do beczki.

Najnowsza promocja Inter Cars skierowana do specjalistów z rynku ciężarowego wystartowała 1 października i potrwa do końca 2018 roku lub do wyczerpania zapasu nagród. Aby wziąć w niej udział, klienci zobligowani są do jednorazowego zakupu beczki 200 l zimowego płynu do spryskiwaczy lub koncentratu zimowego płynu do spryskiwaczy 4MAX. Wówczas uzyskają możliwość zakupu pompki do beczki za 1 zł netto. Promocją objęte są dwa indeksy, 1201-00-0013A oraz 1201-00-0020A.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej należy dokonać zakupu wybranego produktu w oddziale Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę lub poprzez Katalog Online. W sprzedaży premiowej może wziąć udział każdy klient krajowy, zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru w czasie trwania sprzedaży premiowej.

Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej nie sumują się przez cały okres trwania promocji. Akcja trwa od 1 października do 31 grudnia 2018 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!