Wizytówka Floty

1 marca 2018, 11:18

Flota pojazdów buduje wizerunek firmy, ponieważ czyste pojazdy świadczą o profesjonalizmie przedsiębiorców, a ponadto zanieczyszczone autobusy czy ciężarówki stanowią zagrożenie dla kierowców i innych uczestników ruchu drogowego. Ręczne mycie pojazdów często jest drogie, a w wielu krajach wręcz zabronione, dlatego alternatywą jest inwestycja w myjnie samochodowe, co jest opłacalne już przy flocie większej niż 20 pojazdów.

W okresie jesieni i zimy pojazdy użytkowe ulegają szczególnym zabrudzeniom, dlatego zalecamy rozpoczynanie dnia pracy pojazdu od oczyszczenia szyby przedniej, świateł przednich i tylnych aby zwiększyć widoczność. Postrzeganie i widzenie innych użytkowników dróg jest znacznie lepsze w przypadku czystego pojazdu. Dzięki temu postrzeganie Twojej floty w miejscach publicznych będzie pozytywne, bo cały wygląd – od czystego pojazdu po zachowanie kierowcy kształtuje wizerunek firmy. Czysta flota stanowi wizerunek firmy, a firma która nie przywiązuje wagi do dobrze utrzymanej floty, może dla jej klientów sprawiać wrażenie, że do jakości oferowanych usług także nie przywiązuje wagi. Co w tej sytuacji mogą zrobić operatorzy flot?

Odpowiedzią na to pytanie jest myjnia dla pojazdów użytkowych MaxiWash Vario firmy WashTec, światowego lidera w dziedzinie mycia pojazdów, oferująca optymalne efekty mycia. Autobusy i pojazdy ciężarowe są szybko i dokładnie czyszczone, a dzięki różnorodnym konfiguracjom wysokości od 3,30 do 4,95m myjnia WashTec idealnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb flot. Na uwagę zasługuje także fakt, że szerokość obsługiwanych pojazdów sięga 2,90 m. Podwójnie łożyskowane szczotki boczne zapewniają dobry kontakt z powierzchnią pojazdu, co przekłada się na wysoki efekt mycia. Obsługa z wykorzystaniem terminalu, wyposażonego w wyświetlacz i przyciski specjalne, jest wygodna i prosta dla użytkownika. Ponadto dostępna jest inteligentna kontrola procesu mycia i płynna regulacja prędkości działania.

Dopełnieniem oferty jest duża liczba indywidualnie wybieranych opcji wyposażenia myjni, takich jak nowatorski design plandek osłonowych. Dla myjni MaxiWash Vario oferujemy także wydajne systemy odzysku wody: AquaPur² w wersji XL, przeznaczone dla obiektów o wolumenie myć od niskiego do średniego. Dla obiektów o dużym wolumenie myć polecamy filtr żwirowy serii MF. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z polskim oddziałem firmy.

O firmie: Grupa WashTec z siedzibą w Augsburgu jest liderem innowacyjnych rozwiązań w zakresie mycia pojazdów. Zatrudnia ponad 1700 pracowników, a wraz ze swoimi spółkami jest rdzeniem rynku branżowego w Europie, USA, Kanadzie, Chinach oraz Australii. Ponad to obecny jest w ponad 70 krajach.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt

WashTec Polska Sp. z o.o.
Ul. Sienna 73
00-833 Warszawa
www.washtec-polska.pl
E-mail: biuro@washtec.de
Tel.: +49 782 402 999

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!