MaxiWashVario: właściwy wybór dla pojazdów użytkowych

1 marca 2018, 11:50

Czy istnieje myjnia, która jest w stanie umyć pojazd użytkowy w czasie krótszym niż 7 minut? Taka która jest łatwa w obsłudze dając jednocześnie doskonałe rezultaty mycia? Czy będzie posiadała możliwość rozbudowania o opcje dodatkowe, gdy zajdzie taka potrzeba? Odpowiedzią jest myjnia MaxiWash Vario firmy WashTec, która idealnie spełnia wymogi nowoczesnego mycia pojazdów użytkowych.

Jak żaden inny system mycia, nasze rozwiązanie zapewnia wysoki standard jakości, szybkości, łatwości obsługi i nowoczesnego designu, których oczekują klienci i użytkownicy myjni. Te cztery parametry, nazywane 4 DIMENSIONS, opisują filozofię WashTec w zakresie rozwiązań mycia.

MaxiWash Vario łączy wszystkie te 4 wymiary w myjni dla pojazdów użytkowych, które zachwycają klientów i użytkowników ponieważ sprawiają, że mycie jest szybsze i bardziej wydajne.

MaxiWash Vario nadaje się idealnie dla szerokiej gamy pojazdów użytkowych, znajdujących się we flotach firm spedycyjnych, autobusowych itp., gdzie ilość dziennych myć liczyć można w tysiącach.

Wyniki MaxiWash Vario są doskonałe: zestaw 18 metrowy, można dwukrotnie umyć w ciągu zaledwie 7 minut.

Korzystny wygląd myjni oraz przyjazne dla użytkownika funkcje

Dzięki obszernym opcjom wyposażenia, myjnia MaxiWash Vario dostępna jest w wariantach wysokości od 3,30m do 4,95m, co pozwala jej idealnie dopasować się do indywidualnych potrzeb każdej floty pojazdów.

Parametry myjni pozwalają umyć pojazdy o szerokości do 2,90 m, co jest szczególnie ważne w przypadku nowoczesnych autokarów posiadających nieskładane lusterka. Ponadto funkcja omijania lusterek zapewnia komfort użytkowników i ich bezpieczeństwo. Pomimo tak dużej elastyczności, wymagania przestrzenne MaxiWash Vario są stosunkowo niskie.

Podwójnie łożyskowane szczotki boczne zapewniają dobry kontakt z powierzchnią pojazdu, co przekłada się na wysoki efekt mycia. Obsługa z wykorzystaniem terminalu, wyposażonego w wyświetlacz i przyciski specjalne, jest wygodna i prosta dla użytkownika. Ponadto dostępna jest inteligentna kontrola procesu mycia i płynna regulacja prędkości działania.

Elastyczność w zakresie potrzebnego miejsca oraz zysk czasowy zapewnia opcja krótkiej trasy mycia. Często zdarza się, że miejsce mycia pojazdów użytkowych jest mocno ograniczone, co powoduje że pojazdy muszą być myte jeden z drugim. Opcja krótkiej trasy mycia łączy zalety portalu i myjni przejazdowej. Krótkie szyny jezdne, zapewniające elastyczność długości mytych pojazdów, nadal zapewniają przewagę czasową.

Trwała technologia i niskie koszty konserwacji

Zastosowane solidne komponenty i niezawodne funkcje wyróżniają naszą technologię niskimi kosztami konserwacji i przeglądów okresowych. Bezobsługowe łożyska oraz wytrzymałe komponenty napędów pozwalają zaoszczędzić czas i środki. W pełni ocynkowana konstrukcja ramy zapewnia długotrwałą żywotność, co dodatkowo zapewnia pozytywny stosunek kosztów do korzyści dla operatorów myjni.

Różnorodne opcje wyposażenia dla indywidualnych wymagań

Dopełnieniem oferty jest duża liczba indywidualnie wybieranych opcji wyposażenia myjni, takich jak chemiczne mycie wstępne, mycie podwozia lub całego obrysu pojazdu wysokim ciśnieniem czy nowatorski design plandek osłonowych. Dla myjni MaxiWash Vario oferujemy także wydajne systemy odzysku wody: AquaPur²  w wersji XL, przeznaczone dla obiektów o wolumenie myć od niskiego do średniego. Dla obiektów o dużym wolumenie myć polecamy filtr żwirowy serii MF.

Zakres oferty obejmującej MaxiWash Vario jest zatem doskonale dopasowany do potrzeb użytkowników, co nadaje mu miano lidera w klasie rozwiązań do mycia pojazdów użytkowych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt

WashTec Polska Sp. z o.o.
Ul. Sienna 73
00-833 Warszawa
www.washtec-polska.pl
E-mail: biuro@washtec.de
Tel.: +49 782 402 999

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!