Rabat na szkolenia ciężarowe w Inter Cars

24 sierpnia 2015, 15:04

Wszyscy, który zapiszą się na wybrane szkolenia ciężarowe podczas zbliżających się 15. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars mogą liczyć na 20% rabat.

Dział Szkoleń Inter Cars przygotował niespodziankę dla gości odwiedzających 15. Targi Inter Cars. Każdy, kto podczas targów zapisze się na szkolenie ciężarowe realizowane w Centrum Szkoleniowym w Czosnowie otrzyma 20% rabat. Promocyjna cena będzie obowiązywała do końca bieżącego roku na każde szkolenie w przypadku, gdy wskazane wcześniej szkolenie z różnych przyczyn nie odbędzie się, lub uczestnik nie będzie mógł wziąć w nim udział.

Dodatkowo wśród gości, którzy wypełnią ankietę podczas targów, rozlosowane zostaną trzy bezpłatne zaproszenia na szkolenia ciężarowe w Centrum Szkoleniowym.

Pełna oferta szkoleń ciężarowych zostanie zaprezentowana podczas targów na stoisku Działu Szkoleń Inter Cars. Będą też na nim dostępni trenerzy oraz koordynatorzy szkoleń, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania odwiedzających. Gościom zostaną zaprezentowane także pojazdy, przy których odbywają się szkolenia.

 

Tegoroczne 15 Targi odbędą się w dniach 18-20 września br. na Stadionie PGE Narodowym. Atrakcje, harmonogram targów dostępne są na stronie targi.intercars.com.pl

Szczegóły dotyczące szkoleń dostępne są na stronie szkolenia.intercars.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!