Bezczelny kierowca autobusu

1 kwietnia 2016, 11:56

W ciągu kilku ostatnich lat kultura na polskich drogach uległa zdecydowanej poprawie. Ten kierowca autobusu, jest jednak najgorszym typem uczestnika ruchu drogowego. Uważa się za najważniejszego, do tego stopnia, że nawet nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi uprzywilejowanemu jadącemu na sygnale.

Wideo zostało umieszczone na fanpage’u Spotted:Białystok, zatem możemy zakładać, że do incydentu doszło w Białymstoku. Bezczelność kierowcy wprawia w osłupienie. Osoba kierująca autobus niewiele myśląc postanowiła zająć miejsce przed samochodem, który chciał umożliwić przejechanie straży pożarnej. Nadgorliwość kierowcy sprawiła, że straż nie miała miejsca, aby przejechać, a także nie wystarczyło miejsca do manewru cofania. Kierowca popisał się całkowitym brakiem wyobraźni i mamy nadzieję, że nie uniknie konsekwencji.

tak się jeździ

Tak się jeżdzi 🙂

Posted by Spotted: Białystok on Thursday, March 31, 2016

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

K, 5 kwietnia 2016, 13:22 0 0

A to trzeba być użytkownikiem mordoksiążki żeby ten film obejrzeć???

Odpowiedz