Zrobił dom z naczepy i mieszkał w nim przez dwa lata [wideo]

21 kwietnia 2016, 11:35

Iftikhar Azam nie miał gdzie zamieszkać, bowiem formalności związane ze sprzedażą domu zaczęły ciągnąć się w nieskończoność, inżynier samouk postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Kupił za 3.500 funtów naczepę i zrobił z niej dom, w którym mieszkał przez dwa lata.
MS-lorry-transformed-into-Hou (1)
Przyczepa, która do niedawna woziła towary do Mark & Spencera, dzięki kilku tysiącom funtów została zmieniona w dom z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami. Całkowita powierzchnia użytkowa wyniosła 59 metrów kwadratowych, a po odpowiednich modyfikacjach znalazło się nawet miejsce na mały taras i windę w postaci podnośnika.

43 latek wpadł na pomysł kupienia przyczepy i przekształcenia jej w dom, po tym jak został bez miejsca do mieszkania, bowiem sprzedaż jego poprzedniej nieruchomości zaczęła się niemiłosiernie ciągnąć. Iftikhar szukał tymczasowego rozwiązania, które okazało się przeciągnąć na dwa lata. Przyczepa była przewożona w różne miejsca, stała między innymi na parkingu obok myjni, jednak po tym jak trafiła do ogródka mamy bohatera, wywołała spore zamieszanie. Po skargach sąsiadów Iftikhar Azam jest zmuszony do jej sprzedania, inaczej zostanie mu wytoczona sprawa sądowa w sądzie w Birmingham.
MS-lorry-transformed-into-House (1)
Właściciel przyczepy jest zmuszony ją sprzedać. Wystawił ją na kupno w Internecie za 2.000 funtów. Biorąc pod uwagę ceny kamperów, wycena wydaje się być dość atrakcyjna. Trzeba jednak pamiętać, że wciąż trzeba będzie dokupić ciągnik, a te do najtańszych nie należą. Przyczepa i to jak została wykończona robi naprawdę duże wrażenie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!