Nie popędzaj dużego, bo źle skończysz kolego. Ku przestrodze

13 września 2017, 19:14

Pewien krewki kierowca postanowił pospieszyć zestaw drogowy. Jak to zwykle bywa, emocje na drodze nie są dobrym doradcą. Nie inaczej skończył się incydent drogowy na jednym z mniej szczęśliwych rond. 

Narwany kierowca minivana próbując wyprzedzić zestaw drogowy za wszelką cenę postanowił wykorzystać do tego prawy pas pewnego ronda. Gdyby nie fakt, że pospieszany kierowca ciężarówki ewidentnie przesadził z prędkością, być może cały manewr skończyłby się na garści przekleństw i wyprostowanym środkowym palcu skierowanym w stronę kierowcy.

Niestety, rzeczywistość bywa okrutna, a nerwy na drodze mogą doprowadzić do prawdziwej tragedii.

No z resztą zobaczcie sami:

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Bohdan, 20 września 2017, 22:44 0 0

Ja tam widzę debila w zestawie który nie daje się wyprzedzić i w efekcie powoduje wypadek, ewidentnie przyspiesza już w momencie gdy jest wyprzedzany.

Odpowiedz

Michał, 21 września 2017, 21:39 2 -2

z tego co ja widzę to kierowca ciągnika za wszelką cenę nie chciał dać się wyprzedzić busowi, przyspieszył zamiast zwolnić na rondzie. To wina kierowcy ciągnika jest.

Odpowiedz