Podwójny pirat drogowy w ciężarówce. Nagrał go policjant w cywilu. [FILM]

23 sierpnia 2022, 11:37

Jeźdźcy bez głowy to niestety bardzo popularne zjawisko na drogach, powodują zagrożenie, niejednokrotnie również wypadki. Nie myślą o potencjalnych konsekwencjach swoich czynów. Ukazany kierowca dopuścił się takich zachowań na drodze dwukrotnie. W tym przypadku konsekwencje będą bardzo surowe.

Dwie ułańskie szarże na drodze – nagrania z kamerki

Kierujący zestawem ciężarowym dwukrotnie bez cienia wyobrażenia o zagrożeniach, które mogły nieść za sobą jego manewry wyprzedza na podwójnej ciągłej, przed pasami oraz na  samych pasach. Można powiedzieć, że nieszczęścia chodzą parami, ponieważ został on nagrany nie jeden raz, a właśnie dwa, w dodatku przez tego samego policjanta po służbie. Oczywiście nieszczęście jednych, bywa szczęściem drugich, w tym przypadku mieszkańców miejscowości w których rozgrywały się wydarzenia ukazane na nagraniu. Będą mogli teraz spać spokojniej, ponieważ piratowi grozi utrata prawa jazdy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Darek, 23 sierpnia 2022, 18:01 1 -1

Konfident zawsze będzie konfidentem

Odpowiedz