Nowa ciężarówka na polskich drogach! Daleko jednak nie zajechała.

9 września 2022, 15:37

Transport materiałów budowlanych przeważnie jest domeną samochodów ciężarowych lub dostawczych. W grę wchodzi jeszcze ewentualnie osobówka z przyczepą. Jednak jak się okazuje, da się zapakować na dach osobówki kubaturę przekraczającą ją samą.

Samochód dostawczy z prawdziwego zdarzenia

Jest to co prawda historia dosyć dawna, niemniej jednak zjawisko jest bardzo osobliwe. Tymbardziej, że media społecznościowe obiega jeszcze jeden, podobny filmik, gdzie niemal identyczne Seicento przewozi w podobny sposób ładunek zbliżonej wielkości. Całkiem możliwe więc, że mamy do czynienia z recydywą.

Kontrola policji

Podczas kontroli przeprowadzonej przez policjantów z Czechowic-Dziedzic okazało się, że samochód może i miał za dużo ładunku, ale za to nie miał ani OC ani ważnych badań technicznych. Kierujący nie miał również dowodu rejestracyjnego, jako iż został mu on odebrany jakiś czas wcześniej z powodu opłakanego stanu technicznego pojazdu. Kierowca otrzymał dwa mandaty, a sprawa została wówczas skierowana do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, co oznacza przeważnie kolejne kłopoty.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!