Promocja Mann dla samochodów ciężarowych

26 kwietnia 2005, 0:00

Firma Mann+Hummel GmbH i jej polskie przedstawicielstwo we współpracy z partnerami handlowymi organizują akcję promocyjną na filtry do wybranych samochodów ciężarowych połączoną z nagrodami w postaci wyjazdu na doroczne wyścigi ciężarówek na słynnym torze w Le Mans.
Od 1 maja do 31 lipca 2005 firma Mann+Hummel i jej polskie przedstawicielstwo za pośrednictwem partnerów handlowych organizują specjalną akcję promocyjną skierowaną na aftermarket na ponad 60 typów filtrów marki MANN do wybranych, popularnych samochodów ciężarowych różnych marek.
Lista filtrów biorących udział w akcji dostępna jest u partnerów handlowych firmy w Polsce: AD Polska, Bronowski, Fota SA, Hart i Inter-Team, którzy udzielają również wszelkich informacji na temat szczegółów przebiegu akcji.
Celem akcji jest jeszcze szersze dotarcie z produktem jakości wyposażenia fabrycznego do obecnych i nowych odbiorców filtrów MANN, na wymagającym rynku aut użytkowych w Polsce.
Firma Mann+Hummel ma dla najaktywniejszych uczestników akcji interesującą nagrodę w postaci łącznie 10-ciu miejsc na wyścig ciężarówek na słynnym francuskim torze w Le Mans. Wyjazd sponsorowany w całości przez firmę Mann+Hummel będzie miał miejsce w dniach 22-24 października bieżącego roku. Jak zakwalifikować się na taki wyjazd ? Należy w okresie trwania akcji dokonać stosownych zakupów u wybranego partnera handlowego firmy.
Kwalifikacji na wyjazd do Le Mans dokonywać będzie spośród swoich klientów ten z partnerów, który:
1. dokonał największych zakupów w firmie Mann+Hummel w okresie trwania akcji (4 miejsca)
2. w okresie trwania akcji wykaże się największą dynamiką wzrostu zakupów (6 miejsc).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.3.126.*, 23 grudnia 2008, 0:00 0 0

potrzebuję sam mann wywrot

Odpowiedz