Delphi na Poznań Motor Show 2005

9 maja 2005, 0:00

Podczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Poznaniu Delphi zaprezentuje między innymi tegoroczną nowinkę dla polskich warsztatów, jaką są nowoczesne bezprzewodowe zestawy diagnostyczne DS500E oraz DS100E.
Jedną z tendencji wyraźnie widocznych w ostatnim czasie na rynku części zamiennych jest coraz powszechniejsze stosowanie elektronicznych narzędzi diagnostycznych wykorzystujących dane zbierane przez systemy pojazdu do szybkiej lokalizacji usterek.
W dniach 11-15 maja, na stoisku Delphi w Poznaniu (pawilon 5, sektor F) będzie można zobaczyć produkowane przez firmę systemy diagnostyczne DS500E i DS100E. 
Jest to pierwszy na rynku zestaw oparty na palmtopie PDA.  Ułatwiają one pracę warsztatom, prowadząc użytkownika krok po kroku przez całą procedurę diagnostyczną. Wyposażone są również w dodatkowe funkcje upraszczające wiele czynności wykonywanych w stacji obsługi.
Zapotrzebowanie ze strony rynku części zamiennych i warsztatów na systemy diagnostyczne stale wzrasta, od kiedy flagowy zestaw diagnostyczny Delphi – DS800E zdobył złoty medal w kategorii urządzeń dla stacji obsługi w międzynarodowym konkursie na najbardziej innowacyjne rozwiązanie (International Grand Prix for Innovation Awards) podczas paryskich targów Equip Auto 2003.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!