Schickert 1000 SR w ofercie Best Products

9 maja 2005, 0:00

Firma Best Products z Poznania wprowadziła do swojej oferty urządzenia do mycia części hamulcowych zabudowanych w pojeździe.
Dotychczasowe sposoby oczyszczania w warsztatach naprawczych są bardzo różnorodne i wykonuje się je przy zastosowaniu najrozmaitszego sprzętu. Nierzadko korzysta się przy tym ze środków chemicznych, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i środowiska, a ponadto mogą stanowić olbrzymie zagrożenie pożarowe. Ponadto metody te są często czasochłonne, drogie i mało efektywne lub powodują wysokie koszty utylizacji.
Przykładem myjek nie posiadających tych wad są urządzenia firmy Schickert oferujące wydajną i nieszkodliwą dla zdrowia metodę oczyszczania hamulców zamontowanych na osi samochodu.
 
Myjką do hamulców samochodów użytkowych typ Schickert 1000 SR można efektywnie i skutecznie wykonać w warsztacie samochodowym prawie wszystkie prace w zakresie oczyszczania. Z dyszy pistoletu wydobywa się mgła wodna tworząc „klosz” w kształcie stożka, który przykrywa myte miejsce wiążąc natychmiast szkodliwe cząstki kurzu i pyłu myjąc równocześnie wybrane miejsca. To rozwiązanie objęte jest patentem firmy Schickert. Podgrzewanie wody następuje tylko w części wylotowej ze zbiornika (woda w zbiorniku nie jest grzana). Pozwala to znacznie obniżyć koszty energii elektrycznej.
Wysoką sprawność czyszczenia uzyskuje się w wyniku zastosowania gorącej wody o temperaturze 95 stopni C z regulacją ciśnienia pomiędzy 3 a 8 bar.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!