Titan Cargo Maxx wyróżniony

26 września 2005, 0:00

Titan Cargo Maxx 10W40, jeden z olejów produkowany przez koncern Fuchs zdobył wyróżnienie w konkursie, podczas zakończonych w piątek 23 września, III Międzynarodowych Targów Lokalnego Transportu Zbiorowego Transexpo 2005 w Kielcach


Titan Cargo Maxx 10W 40 – to wyprodukowany w oparciu o technologię syntetyczną, olej silnikowy o lepkości SAE 10W-40, typu MHPD (Maximum high-performance diesel). Olej ten przeznaczony jest do silników diesela samochodów ciężarowych oraz autobusów wyposażonych w turbodoładowanie oraz najnowszej generacji systemy oczyszczania spalin, szczególnie systemy ERG, SCR, CRT oraz filtry cząstek stałych. Jest polecany szczególnie do najnowszych silników spełniających normę EURO 4, jednak może być również stosowany w silnikach starszego typu spełniających wcześniejsze normy emisji spalin.
Titan Cargo Maxx SAE 10W-40 zawiera nowoczesne dodatki uszlachetniające, wolne od metali ciężkich, gwarantujące maksymalne zabezpieczenie silnika. Nowoczesny skład oleju pozwala na zmniejszenie prawie do zera osadów w turbosprężarkach, przez co zapewnione jest optymalne ciśnienie doładowania w długim okresie czasu.

Titan Cargo Maxx SAE 10W-40 jest przeznaczony do pojazdów, które wymagają następujących norm i dopuszczeń producentów:
– ACEA E6
– MAN M 3277
– MAN M 3477
– Mercedes-Benz 228.51
– Pojazdy z systemami oczyszczania spalin, szczególnie z filtrami cząstek stałych
– Pojazdy z silnikami gazowymi

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!