System wspomagania likwidacji szkód E-Bik

26 września 2005, 0:00

Firma Bik Brokers specjalizująca się w obsłudze ubezpieczeniowej flot samochodowych wprowadza na rynek autorski system wspomagania likwidacji szkód E-Bik.
System wspomagania likwidacji szkód E-Bik to zintegrowany program do zarządzania informacją szkodową, oparty na zaawansowanej bazie danych i cyfrowym obiegu dokumentów. System jest narzędziem, ustanawiającym nową jakość przy obsłudze firmowych flot samochodowych.

Proces likwidacji szkody jest skomplikowany. Bierze w niej udział wiele osób oraz instytucji, na przykład: właściciel auta, policja, zakład ubezpieczeń, warsztat, rzeczoznawca itd. Ich interesy bywają sprzeczne, a brak dopilnowania procedur może skutkować nie wypłaceniem odszkodowania. Problem ten narasta, gdy mamy do czynienia nie z jednym autem, ale z całą flotą.


Za pomocą systemu broker jest w stanie prowadzić efektywną asystę szkodową, kontaktując się ze wszystkimi stronami procesu.
E-Bik jest programem, który wymusza systematyczne, planowe działania. Na bieżąco firma Bik Brokers jest w stanie śledzić na jakim etapie znajduje się proces odszkodowawczy i po czyjej stronie pojawiają się ewentualne opóźnienia w składaniu dokumentów. Dzięki systemowi ma się również możliwość kierować auta do wybranych, pewnych warsztatów samochodowych i ściśle przewidywać czas ich naprawy.


System jest istotnym narzędziem dla sektora CFM. Dzięki niemu firmy zarządzające pojazdami firmowymi mogą analizować aktualny stan floty, a także profilować dane pod kątem: użytkowników (np. grupa handlowców), marki, modelu pojazdów. System pozwala zatem na optymalizację kosztów zarządzania flotą i analizę strategii ubezpieczeniowej.

Kontakt:
Piotr Grzesik
Tel.: (0-22) 824-06-40
p.grzesik@prkwadrat.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!