Pierwsze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych SDCM

26 września 2005, 0:00

W dniu 14.09.2005 odbyło się Pierwsze Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych SDCM. Jest to organizacja niezależnych firm zajmujących się dystrybucją samochodowych części zamiennych. SDCM zostało stworzone w oparciu o ponad 30 największych firm motoryzacyjnych.
Głównym zadaniem Stowarzyszenia jest stworzenie silnej reprezentacji w kontaktach z rządem, parlamentem, organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi. Celem tego współdziałania jest z kolei poszerzenie i ochrona niezależnego rynku samochodowych części zamiennych. Cel ten jest realizowany poprzez wsparcie niezależnych warsztatów naprawczych jak również podnoszenie ogólnej świadomości technicznej kierowców, a w szczególności w kwestii prawidłowej eksploatacji samochodów (przeglądy, wymiana zużytych, a nie tylko zniszczonych części itp.).
Podczas Pierwszego Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia Dystrybutorów SDCM uchwalono plany rozwoju, działań na 2006 rok, budżet jak również wybrano Pana Alfreda Franke na prezesa Stowarzyszenia.
Dodatkowe informacje na temat działalności Stowarzyszenia Dystrybutorów SDCM można uzyskać na stronie internetowej www.sdcm.pl

Kontakt:
SDCM Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych
ul. Wierzbowa 3
05 – 075 Warszawa Wesoła
tel. +48 (22) 760 31 40
e-mail: biuro@sdcm.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!