Rok 2004 był rokiem przełomowym dla firmy Optibelt w Polsce (przygotowała firma Optibelt)

3 października 2005, 0:00


Szanowni Państwo,


Firma Optibelt jako międzynarodowy koncern jest znanym i stawianym w pierwszej trójce producentem pasów napędowych.
To dostawca numer jeden pasów klinowych i wielorowkowych do samochodów ciężarowych i autobusów wszystkich liczących się producentów świata.
To jedyny dostawca wyciszonego pasa wieloklinowego do fabryki Porsche.
To także zakwalifikowany przez producentów samochodów osobowych dostawca pasów napędowych różnych typów i wykonań dostosowanych do wymogów każdego klienta.
Tylko w naszym asortymencie znajdziecie Państwo najszerszy wybór zestawów naprawczych do samochodów osobowych i ciężarowych różnych marek.

Rok 2004 był dla firmy Optibelt w Polsce rokiem przełomowym.
W styczniu po kilkumiesięcznych przygotowaniach nasze przedstawicielstwo w Polsce rozszerzyło swoją ofertę o pasy motoryzacyjne. Wzorując się na polityce sprzedaży Optibelta w innych krajach wytypowaliśmy potencjalnych odbiorców różnego szczebla, co pozwoliło nam wstępnie rozpoznać potrzeby klientów regionalnych jak i potężnych hurtowni „fabryk” motoryzacyjnych.
Był to rok próby i testów zakończony pomyślnym rezultatem.
Pozwolił on przygotować magazyn asortymentowo i ilościowo do potrzeb Państwa. Nasze pasy pomyślnie przeszły testy w warsztatach wielu regionów Polski.


Próbna partia sprzedanego towaru pozwoliła nam oszacować produkt pod względem reklamacji, poziomu zadowolenia klienta jak i tendencji charakterystycznej dla sektora motoryzacyjnego w Polsce.
Rynek ten jest dla firmy Optibelt rynkiem ważnym, chcemy i będziemy w nim uczestniczyć.
Obok doskonale funkcjonującej sieci sprzedaży pasów do ciężarówek i autobusów prowadzonej przez firmy Inter Cars, Fota, Suder & Suder, Suder Plus i Autos ,równolegle zaczynamy tworzyć sieć dealerską działającą w sektorze motoryzacji osobowej.
W związku z powyższym chciałbym złożyć Państwu ofertę współpracy z największym niemieckim producentem pasów napędowych.


Z poważaniem
Tomasz Latosi
Optibelt Sales Manager East Europe

Tel. (0048)605317157
e-mail: tlatosi@optibelt.net.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!