TRW – Kolbenschmidt Pierburg Group – rozpoczynają współpracę

17 października 2005, 0:00

BSL Truck, dystrybutor części silnikowych do pojazdów użytkowych firmy Kolbenschmidt w Polsce informuje, że od 1 października 2005 roku Kolbenschmidt, producent części zamiennych, rozpoczął współpracę z producentem zaworów na aftermarket, TRW Engine Components Group.
Celem tej współpracy jest silniejsza obecność na rynku, wspólne działania oraz sprawniejsze wsparcie dla klienta. Produkty o wysokiej jakości, hologram zabezpieczający przed fałszerstwem, szeroka gama produktów dla samochodów ciężarowych oraz wysoka jakość serwisu umożliwi klientom KS uzyskanie wszelkich korzyści wynikających z zalet zaworów TRW.


TRW Engine Components produkuje zawory dla przemysłu motoryzacyjnego już od ponad 90 lat. Zajmuje się rozwojem i produkcją zaworów silnikowych, prowadnic zaworowych oraz kompletnych systemów prowadzenia zaworów dla samochodów, ciężarówek, maszyn konstrukcyjnych i rolniczych, statków oraz motocykli. Kolbenschmidt Pierburg zajmuje się również produkcją tłoków, łożysk i bloków silnikowych. Firma rozwija swoje produkty w ścisłej współpracy z uznanymi w świecie producentami motoryzacyjnymi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!