Promocja na TachoAnalizer

14 listopada 2005, 0:00

W listopadzie i grudniu 2005 firma NET Polska oferuje 75% rabatu na program TachoAnalizer służący do analizy czasu pracy kierowcy w oparciu o dane zawarte na tarczach tachografów. Promocja obejmuje zakup licencji na drugie stanowisko. Do programu TachoAnalizer w wersjach od Mini 3 do wersji FULL firma dodaje gratis książkę „Vademekum Zawodowego Kierowcy”.

W programie TachoAnalizer, proces odczytu i analizy danych został zoptymalizowany pod kątem użytkownika, co nie wymaga dodatkowego zaangażowania ze strony obsługi. Możliwość ta daje poczucie komfortu pracy z programem nawet osobom nie posiadającym dostatecznej wiedzy na temat tarcz, przepisów, czy obsługi komputera.
Idea pracy z programem polega na:
1. instalacji, wprowadzeniu danych firmy, kierowców i pojazdów – uruchomienie
2. wprowadzeniu danych z tarcz do programu – skanowanie
3. uzupełnieniu danych i naniesieniu niezbędnych poprawek – edycja danych
4. sprawdzeniu danych pod katem przepisów – raporty przekroczeń
5. dodatkowe funkcje – raporty ewidencji i dokumentacji
Atutem programu jest system raportowania – ściśle związany z przepisami Ustawy o karach w transporcie drogowym, co powoduje, że na raportach znajdują się informacje, które są istotne dla pracodawcy jak i jednostki kontrolującej. System raportowania podzielony został na funkcjonalne części : informacyjne, ewidencyjne oraz kontrolne. Korzystając z programu TachoAnalizer wystarczy jeden raport zamiast kilku w innych programach, co zdecydowanie przyspiesza i ułatwia pracę osobom nie znającym nawet przepisów. Program współpracuje z programem „Dyspozytor” – do planowania i rozliczania czasy pracy kierowców.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: http://www.netpolska.com/tachoanalizer/opis/

Kontakt:
tel. +48 (091) 483 70 70
lub +48 (091) 482 32 32
biuro@netpolska.com


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!