Serwis WSOP- gwarantem opłacalności zakupu urządzeń

5 grudnia 2005, 0:00

Obsługa techniczna urządzeń, w jakie WSOP Gliwice wyposażyło swoich klientów jest przedmiotem szczególnej troski firmy. Aby klienci mogli sprawnie i zyskownie obsługiwać samochody, serwis WSOP Gliwice zapewnia im stałą opiekę techniczną w zakresie przeglądów oraz pozostaje do dyspozycji przy rozwiązywaniu wszelkich możliwych problemów technicznych.


Dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój i poziom techniczny zespołu serwisowego firma szybko i elastycznie reaguje na potrzeby swoich klientów.
Dział serwisu liczy obecnie 16 serwisantów, wyposażonych w nowoczesne samochody serwisowe, urządzenia kalibracyjne i zestawy części zamiennych umożliwiających natychmiastowe usunięcie większości awarii.

Drogą do zapewnienia coraz doskonalszej obsługi klientów jest stałe podnoszenie kompetencji technicznych serwisu dzięki cyklicznym szkoleniom u producentów, szkoleniom i egzaminom wewnętrznym, uzyskiwaniu przez serwisantów niezbędnych certyfikatów i dopuszczeń do wykonywania dedykowanych czynności obsługowych i naprawczych.
Stały dopływ aktualnej wiedzy technicznej do serwisu zapewnia Dział Techniczny, koordynujący techniczne wdrażanie nowych produktów, prace certyfikacyjne i współpracę z producentami w zakresie problematyki technicznej. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami pracownicy firmy uzyskują wiedzę i wsparcie fachowe, umożliwiające odpowiadanie na nowe zapotrzebowania i aktualne problemy klientów, użytkujących dostarczone przez nas urządzenia.


Profil pracy serwisu
Serwis jest przygotowany do wykonywania montaży i usług naprawczych wszystkich urządzeń, które WSOP Gliwice sprowadza dla klientów bezpośrednio od producentów:


1. Obsługa urządzeń stanowiących wyposażenie stacji kontroli i warsztatów obsługowych pojazdów
Serwis wykonuje montaże i naprawy urządzeń stanowiących wyposażenie stacji i warsztatów – od pojedynczych podnośników do pełnych linii diagnostycznych i hamowni podwoziowych badających moc silnika.
Firma jest również otwarta na realizację indywidualnych i niestandardowych potrzeb zgłaszanych przez klientów, jak specjalistyczne zabudowy urządzeń do przewoźnych zastosowań – przykładem może być przystosowanie urządzenia do geometrii w wersji przewoźnej dla potrzeb obsługi wyścigów samochodowych, zabudowa wyważarek i montażownic na samochodach lub testera amortyzatorów na lawecie. Serwis wyposażony jest w profesjonalny sprzęt kalibracyjny, umożliwiający regulowanie urządzeń dla zapewnienia im prawidłowych wskazań.


2. Instalacje systemów olejowych
Instalacje olejowe wykonywane są w rurach miedzianych, według najnowszych światowych technologii Profi Press. Jest to metoda zaciskowa, dopuszczona dla swojego wysokiego bezpieczeństwa w przemyśle okrętowym. Daje możliwość rozbudowy systemu olejowego przez dobudowanie dodatkowych rozgałęzień bez konieczności odtłuszczania całej instalacji. Oprócz standardowego instalowania zwijadeł na ścianach – dla klientów posiadających obiekty o zbyt lekkich konstrukcjach wykonywane są dedykowane instalacje na projektowanych indywidualnie stojakach.
Instalacje takie stanowią element systemu monitoringu olejowego Bonus, będącego autorskim rozwiązaniem WSOP, mającym możliwość integracji z systemami Rowil (dla Toyoty) i Acosy (Volvo). Trwają prace związane z integracją z kolejnymi systemami obsługowymi.

]2[

3. Instalacje systemów sprężonego powietrza
Wykonujemy pełne instalacje, włącznie z rozplanowaniem rozprowadzenia orurowania na hali. Stosujemy system rur Coprax oraz zestawy przygotowania powietrza umożliwiające pobieranie powietrza suchego jak i naolejonego z jednego zestawu.
W razie życzenia klienta, stosujemy również orurowanie miedziane.

]3[

4. Montaże myjni bezdotykowych
Po przeszkoleniu fabrycznym Serwis WSOP poszerzył swoje doświadczenia o montaż i uruchomienie myjni samochodowych Tammermatic.

]4[

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!